Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi van a fiumei temető mögött?

Mi van a fiumei temető mögött?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam, még ott is sírok vannak, csak sokkal tömöttebben, viszont bemenni nem lehet, mert le van zárva. Miért?
2018. ápr. 29. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem az izraelita temető? Valószínűleg van módja a látogatásnak, bár azt el tudom képzelni, hogy holokauszt előtti síremlékek és kevesen járnak ki oda.
2018. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen a 37-es villamosról valamilyen szinten be lehetett oda látni. Ma nem tudom mi a helyzet, de igen, az izraelita temetőre gondolhatsz.

Tökre zárva van, nincs egyetlen bejárata sem? (Én még nem néztem.) De szeretem a temetőket....

2018. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lesz az, köszönöm! :) Igazából csak furcsálltam, hogy egyik temetőből nem lehet átmenni egy másikba, ezért gondoltam, hogy le van zárva, viszont rákerestem, és ahogy látom, látogatni lehet ugyan, de csak felügyelettel, és nem olyan szabadon, mint a fiumeiben.
2018. ápr. 30. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Az izraelita temetőbe be lehet menni, bocs, egyik villamos végállomása.


Ott temették el egyik kedvenc professzoromat 5 éve.

2018. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!