Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek milyen hely veszprém?

Szerintetek milyen hely veszprém?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik veszpém.csak nem tudom hogy milyen érdekességek látni valòk vannak ott.Esetleg aki arra fele lakik tud véleményt mondani? 18/L
2018. máj. 20. 06:19
 1/8 anonim válasza:
Van néhány látnivaló. Turistaként biztos érdekes. Hétköznapi szemmel már unalmas, bejárós zsúfolt "gyárvárossá" kezd válni egyre magasabb lakhatási költségekkel.
2018. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2018. máj. 20. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű, most megyünk nyáron harmadszor. A Séd patak partját nagyon hosszú távban kiépítették. Vannak tavak is és büfék, erdős részek, a vár is gyönyörű. HA szereted a sziklákat, hát abból is van bőven, egész jó látvány, meg a hatalmas völgyhíd is tökjó.

Az ország 2. legjobb állatkertje van Veszprémben. És persze az utcazene fesztivál minden évben tökjó.

2018. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kommunisták tönkretették.
2021. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg!


[link]

2021. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Nagyon szép, főleg felülről készített videó. Készítette Julius Hard Nigel Stanford zenéjével. A drónfelvételeket Ludvigh Károlynak köszönhetjük.


Erről ennyit.

2021. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az utóbbi időkben nagy fejlődésen esett keresztül. Mondjuk ez betudható annak, hogy fideszes önkormányzata van és nemsokára megkapja "Európa kultúrális városa" címet, ezzel pedig megnövelve a város népszerűségét.


Véleményem szerint nagyon gatyába rázták. Megújul a körgyűrű, folyamatosak az útépítések, a Belváros tiszta és rendezett, a vár pedig majdnem teljesen fel van újítva.


Szerintem mára már egy "minta város" lett belőle (de ez szubjektív)

2021. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jancsó Miklós filmjében, a Fényes szelekben, amit a veszprémi várban és mellette vettek fel, jól látszik, hogy milyen város Veszprém. Szimbolikusan értve. Nem változott szinte semmit.

'23-ban le fognak minket égetni.

2021. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!