Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton környékén melyik a...

Balaton környékén melyik a legjobb kalandpark (gyerekes családnak)?

Figyelt kérdés
Látom hogy sok van,ám elég megosztottak a vélemények.Némelyik elég horror áron dolgozik!Milyen élményekkel távozott,aki volt valamelyikben?

2018. máj. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tihany melletti korrekt. Nekem bejött. Nem zsúfolt, 10 évnél fiatalabb gyerekkel kérdéses. Felnőttként élveztem.

Van nála nagyobb, ami picit drágább, de többet nyújt és több gyerek program is van és zsúfoltabb a Bogláron lévő.


Többit nem ismerem, de mind2nél korrekt a társaság és telefonon nem kamuztak, amit elmondtak magukról azt kaptuk. Mind2 tetszett mind2 helyre visszamennék.

2018. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3-at ismerek Legjobbnak a Nosztorit tartom Csopak mellett van. HA Almádiban vagytok, onnan is tök közel van.

Bfűzfőn a Serpa kalandpark kicsit nehéz, az 1-es pály túl könnyű, a többi viszont brutális.

A Nosztoriban rendesen vannak a fokozatok és nagyobb az alapterülete. Az ára is jó.

A füredi kalandpark viszont nagyon picike, abszolút béna.

2018. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a kislődi Sobri Jóska kalandpark, egy teljes napot vidáman el lehet ott tölteni. Igaz, nem közvetlenül a Balatonnál van, attól kb. 40 km-re északra található, de megéri elmenni.
2018. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nostori megnyert engem :)
2018. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!