Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten egy napra elég egy...

Budapesten egy napra elég egy napos bérlet?

Figyelt kérdés
Hétvégén utazok fel pestre egy napra és az lenne a kérdésem, hogy egy napos bérlet? Mert először utaznék tömegközlekedéssel egydül. És a biztonság kedvéért nem akarok vonal jegyezni, ha nagyon eltévednék akkor tartok tőlle hogy kevés lenne a vonaljegy hogy eljussak a célig. Így a napibérlet az megefelő ha nagyon eltévedek akkor villamost buszt metróval is mehetek pesten belül vele ammeddig érvényes.

2018. máj. 31. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Valami 1600-1700-1800 Ft körül lehet, most nem néztem meg; de valami ilyesmire saccolom; és hát rá lesz nyomtatva talán, és akkor amikor kinyomtatják, onnantól pont 24 óráig minden BKV-sra érvényes. Ha jól emlékszem. Ja és van amikor elromlik az automata; és nem tudom, a pénztárak meddig vannak nyitva. Szóval erre majd figyelj, én inkább pénztárban venném meg. De amúgy már rég jártam arrafelé.
2018. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lesz mindenre.
2018. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Lol első válaszoló
2018. jún. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A napijegy jó választás, kérdező, de jó tudni, hogy 24 órás jegyként szerepel a kínálatban. 1650 Ft, tehát 4-5 utazástól már megéri a vonal jeggyel szemben. Az automata vagy a pénztáros rá fog kérdezni, hogy mikor kezdődjön az érvényesség.
2018. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
IGen tudom hogy 24 órás meg hogy mennyi az ára. És inkább a biztosra megyek mert ha egy 10 vonaljegyet vennék az ott van hogy 3000 forint így meg 24 órás bérlettel meg ha nagyon elkavarodok akkor talán egyszerűbb eljutni mint számolgatnom, hogy mennyi vonaljegy kellene.
2018. jún. 1. 11:09
 6/7 A kérdező kommentje:
De ugye ezt nem kell érvényesiteni meg lehúzni mint a vonaljegyet csak felmutatni ha kérik
2018. jún. 1. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, ezt a fajtát nem kell lyukasztgatni
2018. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!