Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tömegközlekedés a Keleti...

Pizzalover kérdése:

Tömegközlekedés a Keleti pályaudvartól a reptérre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogyan juthatok el tömegközlekedéssel a Keleti pályaudvartól a reptérre. Láttam már ebben a témában válaszokat, viszont mindben van metro.. az én gondom pedig hogy olyan tériszonyom van hogy még a plázákban lévő mozgólépcső használata sem a kedvencem, de a metro már sajnos szóba sem jöhet. Esetleg van olyan lehetőség amihez nem kell metrozni? Busz villamos vonat bármi más szóba jöhet. Sajnos néztem hogy a taxi már nagyon drága.

Köszönöm a segítséget!


2018. jún. 5. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Jár busz - a Keletitől Astoriáig elmész (ehhez a 7-es és az összes többi busz jó, ami ott megy. Az Astoriánál csak néha áll meg (alább látod, mikor) a villamosmegállóban, ha nem jó időpontokban, akkor egy megállót kell menni a Kálvin térig és onnan a 100E

[link]

2018. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A reptéren is lesz ám lépcső/mozgólépcső, mert ott is emeletek vannak.
2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)


Igen tudom, hogy a reptéren is van, de az nem olyan magas mint a metróban, az még menni fog. :)

2018. jún. 5. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Álljunk meg egy szóra... Az M4 metró minden állomásán van lift, ami alapvetően zárt aknának közlekedik, legfeljebb időnként tudsz a mélybe tekinteni, ha az ajtóhoz állsz, de nem muszáj lenézned (ellentétben a mozgólépcsővel, aho ezt nehéz elkerülni). Tehát nyugodtan használd ezt a vonalat, a Kálvin téren pedig a 100E buszra fel tudsz szállni.
2018. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2018. jún. 5. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a reptéren sem kell mozgólépcsőzni, mert bár bent az épületben tényleg az van, az érkezési (alsó) szinten tesz le a busz, ahonnan jobbra fordulva van sima lépcső is az épületen kívüli részen. Továbbá a benti mozgólépcső úgy van kialakítva (az "A" terminálon egészen biztosan), hogy a két mozgólépcső között van hagyományos lépcsősor is.
2018. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen a reptéren már voltam, csak akkor a nyaralás árában benne volt a transzfer, nem kellett a tömegközlekedést használni, az ottani mozgólépcsővel még nem volt bajom, az olyasmi mint a plázákban is, nem vészesen magas. :)
2018. jún. 5. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
google -> reptéri transzfer keleti -> válogass. pár ezer forinttól már van, taxinál olcsóbb.
2018. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jún. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!