Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen Aquaticum szaunavilág...

Debrecen Aquaticum szaunavilág, fürdőruha nélkül hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Debreceni Aquaticum hitel vendégeként ki szeretném próbalni a szaunavilágot, ami viszon fürdőruhamentes, törölközös.

Kérdéseim:


1: Szaunavilágba fürdőruhaba menjek be, amit majd bent valahová letudom rakni?

2: Vigyek saját törölközöt, vagy elég amit ott adnak.

3: Vetközés után mi a szokás? Mindig mindenki be van tekervetörölközővel, vagy csak a kint a szaunák között tekerik maguk köré, és szaunában csak maguk alé teritik, és mindenük pucér?

4: Vagy van aki szaunázás közben is betekeri magát? Nem baj ha én csak magamalá terítem, és kint se tekerem be magam? Elvégre megyek zuhanyoni, minek “öltözzek be”

5: Pihenő ágyakon mi a szokás, ott is lehet meztelenül feküdni, vagy csak törölközőbe tekerve?



2018. jún. 11. 20:26
 1/6 anonim válasza:
96%
Betekered magad az ott kapott törölközővel, szaunában, ha textilmentes, kicsomagolhatod magad. A legegyszerűbb, hogy figyelsz és látni fogod, hogyan "viselkednek" a többiek. Egyébként a szabályok általában ki vanak írva, csak meg kell találni, illetve a személyzet is kézségesen segít a legtöbb helyen, ha van kérdésed.
2018. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlati tapasztalatokra lettem volna kíváncsi
2018. jún. 15. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ott, nagyon rendben volt minden.

Kapsz törülközőt.

A szaunában vannak akik betekerve ülnek, és vannak akik csak a lepin ülnek. (ha olyankor mész, amikor a törzsközönség van, akkor mindenki meztelen.)

A friss szállóvendégek a szégyellősebbek.

A zuhanyba, merülőbe ne menj törülközőben!

A pihenőben meglátod: ott vannak akik szintén teljesen meztelenek, de vannak akik betakarják magukat. Nagyon sokk függ az "úri közönségtől", de meglátod hogy mi az akkor aktuális trend. Nem csak elvileg, gyakorlatilag is igazi szauna, tehát meztelenül van.

Az is igaz, hogy voltam már ott úgy, hogy betévedt pl. egy pesti idióta, és kikérte magának a meztelenséget...

Aztán szépen finoman megmutatták neki a bejáratnál a kiírást, és előzékenyen fel is olvasták neki...:)

2018. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz!


Bent van valami polc, ahová a fürdőruhát le lehet tenni?

2018. jún. 16. 07:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fogasok is ahova felakaszthatod az egyéb cuccaiddal együtt.

Ha csak mozizni mész akkor lebeszéllek róla, mert szigorúan betartatják a játékszabályokat...

Ha viszont pihenni, kikapcsolni, megtisztulni akkor nagyon javasolt...

2018. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hotel vendége leszek több napon á. Nem mozizni megyek.

Szeretnek nyugodtan kikapcsolódni, szaunázni, pihenni.


Nem értem ezeket a ruha nélküli szaunákat. Legyen pontosan kimondva, hogy mi a szabály.

Legyen ruha nélküli azt kész, figyelni épp arra, hogy a bentlévő többség mit szeretne.


Amugy sincs semmi értelme nyakikmbetakarni magát, ezzel a szauna lényege veszik el.

2018. jún. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!