Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit mutatnátok meg egy fiatal...

Mit mutatnátok meg egy fiatal fiúnak Pécsett?

Figyelt kérdés

Ismerősök jönnek a szüleimhez vendégségbe. Az én feladatom lesz a fiúkat kicsit elkalauzolni. 22 éves, nem érdeklik a múzeumok, templomok, nem beszél magyarul. Nem is vagyunk egy korosztály, mert én idősebb vagyok, úgyhogy abból sem tudok kiindulni, hogy nekem mi tetszik.

Ötletek?



2018. júl. 10. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor azt olvastam, hogy fiatal fiú, azt hittem 8-10 éves.. 22 éves csak eltudja mondani mi érdekli.
2018. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha esetleg sportosabb, és érdekli az aktív kikapcsolódás: Mecsextrém park, gokart, Central Wakeboard pálya. Ha jól tudom, Pécsen is van már ilyen szabadulószoba, talán azt is meg lehetne nézni. A TV tornyot pedig mindenképp, a csodaszép kilátás miatt.
2018. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

22 éveseket nehogymár te pesztrálj.


Ott a google maps, net, és lehet menni a városban.

2018. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm!

1: Nem a vendégnek kell megmondania egy idegen helyen, hogy mi érdekli. A házigazdáknak illik.

3: Ez nem pesztrálás. Illik foglalkozni a vendégekkel.

Aki nem kötekedni, meg beszólni akar, annak még szívesen várom az ötleteit.

2018. júl. 10. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem a vendégnek kell megmondania egy idegen helyen, hogy mi érdekli. A házigazdáknak illik."

A házigazdának illik megmondani, hogy mi érdekli? Hát akkor mi a kérdés, megmondod, hogy érdekel a Széchenyi tér és oda mentek..

2018. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én a szabadulószobát mondjuk annyira nem ajánlom, ha nem tud magyarul, mert ott azért vannak feladványok is.


TV torony szerintem jó ötlet, esetleg elmehetnétek enni valahova, ahonnan jó a kilátás (Bagolyvár?).


Attól is függ, ő miket szeret? Ha szeret pl. kávézni, akkor én elvinném mondjuk a Pécsi kávéba, vagy a Freibe a különlegességek miatt.


Nem látványosság ugyan, de van kűrtös kalácsos fagyi is a széchenyi téren.


Vagy ott van még ez az emeletes város néző busz, szerintem az még élvezhető, meg akkor már a várost is látja valamennyire.


Azért soroltam inkább ilyesmiket, mert ha semmi látványosság nem érdekli, meg program sincs a városban, akkor az ilyesmiken kívül nem tudom, mi játszik.

2018. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6: Köszönöm!

A TV-toronyra én is gondoltam. És ha már ketten is írtátok, akkor valószínűleg nem csak nekem érdekes :)

Emeletes buszt még nem láttam, de van kis városnéző vonat :) Azzal már én is mentem más városban, és végül is érdekes volt.

2018. júl. 12. 09:59
 8/8 anonim válasza:
6. vagyok - [link] - itt találsz infot, ha érdekel :)
2018. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!