Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tàvolsàgi autóbuszon van hely...

Tàvolsàgi autóbuszon van hely csomagoknak?

Figyelt kérdés

Kb. 10 eve utaztam tàv.buszon utoljara, akkor egy utazotaskam volt, es azy az olemben fogtam.


Most 2 nagy gurulos borond lenne, es babakocsi.

Balatonfured-Tihany, es Tihany-Keszthely utvonalon.

Azokat nem szeretnek fogni... :-)


Vagy a helyi busztarsasagt hivjam?


2018. júl. 20. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen van! Jelzed a sofőrnek ės elteszi. Rendszerint kívül alul van ennek egy zárható rėsz.
2018. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, az ülések alatt nagy csomagtartó van, kívülről nyílik. Szabály szerit csak a sofőr tehet be és vehet ki csomagot, sőt fel is kell cimkéznie, hogy melyik kié. Valóságban ennél lezserebbek, de azért odafigyelnek, hogy valaki ne kezdjen csak úgy kipakolni.
2018. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ekkora csomagokat tuti beraknak a külső csomagtartóba. Egyébként tényleg érdeklődd meg, mert pár éve utaztam ezen a vonalon és nem tudom már melyik busztársaság volt az, de poggyászdíjat fizettettek a csomagokért... :/
2018. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, a busz aljába lehet pakolni.
2018. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.


Poggyaszdij? Na az a pofatlansag teteje...

Erdekelne, hogy Magyarorszagon tanitjak valahol, hogyan lehet minel jobban lehuzni az embereket, vagy ez csak ugy kialakul...


Szedik mindenhol a borsos belepoket, sok helyen extra penz a wc, es gyakran vacak, elavult, semmitmondo a kiallitas/tajekoztato.

2018. júl. 20. 12:17
 6/13 anonim válasza:
Hát igen..én is meglepődtem, mert se előtte, se azóta nem volt még ilyen, csak a Balaton-felvidéki vonalon. De ott is több busztársaság közlekedik, jobb előre tájékozódni.
2018. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két nagyméretű bőrönd meg egy babakocsi esetén ugyan miért lenne pofátlanság a poggyászért felárat kérni? Ha 50 ember akarna ennyi szrt cipelni egyszerre, akkor fel sem férne a buszra.
2018. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában fejenként egy bőröndöt és a babakocsit ingyen viszik. A második bőröndre már kérhetnek poggyászdíjat.
2018. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Amikor én fizettem poggyászdíjat nem számított, hogy kinek hány db van, egy kézi táskám és egy bőröndöm volt. A bőrödért fizetnem kellett.
2018. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7

Azt nen mondtam, hogy sok csomagert ne kerjenek dijata...

De egy borondert igen is pofatlansag. Most aki olyan helyre utazik, ahova csak busz megy akkor vagy ne vigyen magaval vagy fizessen?


Egyesult Kiralysagban a National Express tavolsagi buszjaratain 2 borond/fo viheto, tobbiert szamitanak fel dijat.

Illetve a kisgyerekeknek ingyen viheto a babakocsi az ingyen kiadott jegyukkel.

2018. júl. 22. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!