Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » IC-n te mindig odaülsz ahová...

IC-n te mindig odaülsz ahová a helyjegyed szól?

Figyelt kérdés
Mert én úgy vagyok vele hogyha a kocsiszám stimmel, akkor elvileg ott már mindenkinek jutnia kell helynek is.
2018. júl. 28. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2018. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Elég nagyra nőtt az egód, ha így gonolod.
2018. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha tele van a kocsi, akkor nyilván igen, mert nem akarok problémát abból, hogy valaki helyét bunkó módon elfoglalom, ha viszont csak néhányan utaznak rajta, akkor nagyjából mindegy hova teszem le magam.
2018. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de 4-es/6-os helynél ha valakinek valamelyikre szól, de nem akar háttal ülni ... akkor rugalmas vagyok a kérdésben, vagy akkor, ha valaki kéri a cserét vmilyen okból.

Sajnos az alapfeltételezésed ("kocsiszám stimmel, akkor elvileg ott már mindenkinek jutnia kell helynek is") nem mindig igaz, vannak, akik helyjegy nélkül / rossz kocsiba/vonatra szóló helyjeggyel szálnak fel, de néha a "az adott kocsi mégse közlekedett", de helyjegyeket adtak el rá vagy többször eladták ugyanazt a helyet helyzet is előfordul.

2018. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ablakhoz veszek jegyet és oda is ülök. Ha valaki leült a helyemre, simán elküldöm. Ha kevesen vannak és van jobb hely, mint ahova kaptam, esetleg átülök.
2018. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet választani hova üljön az ember?
2018. júl. 28. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Ablak/ nem ablakot lehet neten kiválasztani/pénztárban kérni.

2018. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy lehet ilyet, azt hittem véletlenszerű az egész. Olyan nincs mint a repülőnél hogy én választom ki hova akarok ülni?
2018. júl. 28. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


A pénztárnál még ha szerencséd van a "négyesekbe" adnak helyet, de sajnos egyéb esetben csak annyi, hogy ablak/nem ablak, illetve vehetsz korábban vásárolt hely mellé.

2018. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Automatában szoktam venni, ott semmi ilyesmit nem ajánl fel..

Neten lehet valahol választós helyet venni?

2018. júl. 28. 17:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!