Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonon nyugis, szép helyek?

Balatonon nyugis, szép helyek?

Figyelt kérdés

Holnap vagy holnapután elszeretnénk nézni a Balatonra barátnőmmel csak tanácstalan vagyok hogy hová. Tudnátok nyugis, szép helyeket esetleg akár szállodákat is mondani? Pár hónapja Hévízen voltunk szép volt meg minden csak az a sok külföldi...

Jaj, és még annyi hogy hol érdemes foglalni? Booking vagy szallas.hu szerintetek?

Köszi:)


2018. júl. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Csak van annyi eszed, hogy megnézed egyik foglalós oldal ajánlatát, aztán a másikét és ez alapján döntesz.

A neked tetsző helyeket pedig szép balatoni fényképek nézegetésével is megtalálhatnád. Elvégre a te ízlésed, te tudod, melyik régió megközelíthető számodra stb.

Hát igen, az a sok külföldi. De legalább kiszorítanak néhány tuskó magyart... Nincs mit.

2018. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szállás.hu inkább, a booking belföldi szállások esetében általában drágább. Nyugis helyet, pláne szállodát nem nagyon találtok ilyenkor a Balatonon, inkább panziókat nézzetek kisebb településeken.
2018. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézelődjetek a Balaton-felvidèk kisebb falvai között, ha nyugalomra vàgytok, mert a parton nyüzsgés van mindenütt.
2018. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: Esetleg tudnátok konkrét településeket is írni? Azzal sokat segítenétek. Előre is köszi
2018. júl. 29. 18:55
 5/5 anonim válasza:
44%

A szallas.hu jobb szerintem.

Hát ilyenkor a Balaton nem nyugis , mert tele van turistákkal.

Én Balatonlellét ajánlanám , ott van szabad strand , homokos strand, szép éttermek, hajókázhattok is , átmehettek Tihanyba , Badacsonyba hajóval , és még sok szuper hely van.

2018. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!