Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártatok már úgy hogy lefoglal...

Egy kérdés kérdése:

Jártatok már úgy hogy lefoglaltok egy szállást, és nem volt elég pénzetek kifizetni amit ott fogyasztottatok? A szállás ki volt, de amit ott fogyasztottatok azt nem. Hiányzott 4500. - Ki járt így, és mit csináltatok? Okoskodok görgessenek tovább.

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont egy proli stílusában írsz
2018. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor az vagyok.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. aug. 4. 22:25
 13/15 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy szép kártyával akartam fizetni a szállást, készpénz nem volt nálam annyi, mert nem mertem a szobában tárolni annyi pénzt, bankkártyát nem fogadtak el. Nem működött a szép kártyás fizetés, több órán át próbálkoztunk. ATM nem volt a faluban. Elég dühös volt a szállásadó "jóvanakkó nyaraljon ingyen mindenki!!!", égő volt a helyzet, de bunkón reagált szerintem. Hazautazás után egyből kifizettem szép kártya utalással a pénzt és írtam egy kedves levelet is, amire nem válaszoltak.

Kellemetlen helyzet volt, azóta viszek több készpénzt, de a szitu kezelésének nem túl vendégbarát módja miatt arra a szállásra nem megyek többet nyilván.

2018. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál
2018. aug. 5. 09:22
 15/15 anonim ***** válasza:
A proli hogy felháborodott, hogy prolinak nevezték.
2018. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!