Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szombathelyen be lehet jutni...

Szombathelyen be lehet jutni a 11-es huszár útnál lévő elhagyatott orosz laktanyába? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés

Szeretnénk bejutni abba a laktanyába,erre van mód?

Valaki volt ott mostanában?

A válaszokért nagyon hálás lennék!



2018. aug. 22. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az udvarán szoktak néha rendezvényeket tartani, egy épületet pedig felújították, valszeg a többibe is ve lehet valahogy jutni, mert tele vannak graffitizve a folyosók. Sose vágytam rá, hogy bementek, pedig itt van egy laza tízperces sétára tőlünk, de hallottam, milyen állapotokat találtak ott, amikor kimentek az oroszok. Le kéne dózerolni az egészet úgy, ahogy van. Kár érte, valamikor huszárlaktanya volt, műemlékvédelem alatt áll az egész komplexum.
2018. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Be lehet jutni rendezvény nélkül is. Csak nem a 11es Huszár út felől hanem hátulról.

Söptei u. Utánna Lovas utca. Annak majdnem el kell menni a végéig. Ott lesz majd egy kisebb épület(szerintem régen ez lehetett a porta) és lesz mellette 2 kapu. Nos amelyiket előbb látod meg az nincs nyitva de a másik oldalán lévő az igen. Kb 60-70 cmre be van tolva szóval ott simán be lehet menni. Egyébként kb szembe néz rá a Mikszáth Kálmán utca. Ha sikerült megtalálnod akkor írd majd meg:)

2018. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak onnan youtube videiok szal vhogy bejutottak, de már eléggé szét van hordva videok alapján
2018. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Valóban szét van hordva. De azért még így is is érdekes. Pl valamelyiknek a pincéjébe is le lehet menni. Az elég para😂
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!