Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk nyaralni Mo-n...

Hova menjünk nyaralni Mo-n belül ahol van jó aquapark vagy jófajta modern strand? (lent)

Figyelt kérdés

nem tudjuk hova menjünk párommal nyaralni(júl. 22-26) én Zalaegerszegre mennék, ott van egy hatalmas nagy aquapark, lenyűgözött mennyi minden van ott, sokkal izgalamasabb, nagyobb, továbbá a szállás is közelben van és olcsóbb is kicsivel...


párom Kiskunmajsára menne szívesebben, mert a szülei és a tesójáék voltak már ott és nem tudnak rosszat mondani róla, tehát az biztosan hogy jó, bevált...


ZALAEGERSZEG

előnye:

* hatalmas nagy aquapark, nincsenek a strandolók egymás hegyén-hátán (nem szeretem a sok embert egy helyen)

* 10 csúszda, tekergőznek össze-vissza (tuti h jó lehet)

* olcsóbb a szállás --> ~5000ft spórolás

* szállás közel van a strandhoz


hátránya:

* belépőjegy ár: 3500ft/fő

* messze van

-300km kocsival, (Inárcs- Zalaegerszeg)

-240km sima vonattal a Déliből 3óra 45perc és 3890ft/fő oda-vissza : 15560ft +bkv jegyek ~17000ft


KISKUNMAJSA

*előnye:

*9-19 óráig a strand belépő 1700ft

*20-24 óráig (pénteken és szombaton)lehetőség van éjszakai fürdőzésre, amiről nem tudok árat, bár biztosan van neki

*van hullámmedence (ami nem kelt bennem annyi érdeklődést mint a 10 csúzda)

* jóval közelebb van

-156km IC vonattal Nyugatiból 3óra 13perc és 2790ft/fő oda-vissza : 11160ft (+bkv jegy + kötelező helyjegy) ~15000ft lenne az út--> 2000ft megspórolva


hátránya:

-ha meg kocsival megyünk 104km , valamelyik családtagot talán meg is kérhetünk hogy vigyen le minket meglehetne spórolni, de ha meg még értünk is jönnének az már min. 20000ft benzinköltség lenne szóval + 5000 ráfizetés a vonatra

*jóval kisebb strand (kevesebb, kisebb medencék-> azaz sok ember kis helyen....ajj)

*csak 4 csúszda van (ahol hosszú sor állna =S és muszáj lennék várni 10perceket, mert szeretek csúszdázni)

*nekem nem szimpatikus, unalmasnak találom a Zalaegerszegivel szemben =S


Nem tudunk dönteni, ti hova mennétek???


Mindegyiknek van jó-rossz oldala, ezek alapján vagy a saját tapasztalataitok alapján melyiket választanátok???


ha van ezeknél jobb ötletetek (mogyoródi és a debrecenin kívűl) akkor ajánljátok nyugodtan!! =D


előre köszönöm szépen hogy segítetek!!! =DD


2010. jún. 23. 18:59
 1/6 anonim válasza:
Esetleg a hajdúszoboszlói? Szerintem az egyik legigényesebb fürdő/aquapark. És mellesleg nem is annyira nagyon drága...
2010. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is Hajdúszoboszlót ajánlom!!!!!
2010. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Zalaegerszeg nagyon jó, Hajduszoboszló itthon a legjobb. Az osztrák Luzmansburg ami még fasza.
2010. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Hajdúszoboszlót ajánlom!
2010. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova mentetek? :)
2010. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kartats ***** válasza:
2014. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!