Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövő héten megyek Budapestre....

Jövő héten megyek Budapestre. Mit érdemes ott megnézni? Mi az ami nektek bejött? Kulturális programok is jöhetnek. Esetleg árakat (belépő, színház stb) is írhattok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi időre jössz?

Egy nap..pár nap.. egy hét..

2010. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hétre megyek, úgyhogy elég sok program belefér. Most néztem ki magamnak a Budavári Labirintust. Kár, hogy nem a párommal megyek, mert akkor a Szerelmesek útját is bejárhatnánk :)
2010. jún. 27. 13:32
 3/7 anonim válasza:
Bocsi az offért de én is megyek Bp.-re valószínű a párom nélkül.Csak kíváncsi vagyok hogy hova lehetne elmenni,mit megnézni.
2010. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nézz körül itt:

[link]

2010. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt böngésztem én is. De kíváncsi vagyok arra, hogy másnak mi, hogy tetszett. Személyes tapasztalatok érdekelnének. De azért köszi!
2010. jún. 27. 15:05
 6/7 anonim válasza:

pl a Sziklakórház, Pálvölgyi cseppkőbarlang.

Múzeum: Közlekedési Múzeum, ha esetleg belefér egy strandolás akkor a Palatinus vagy a Dagály (nagyon dárga :-(

Esetleg Szentendre. 1 óra HÉVvel a Batthyány térről. Megéri

2010. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Utánuk nézek a neten, hogy merre vannak, mennyibe kerülnek stb :)
2010. jún. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!