Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hány csík cigit lehet bevinni...

Hány csík cigit lehet bevinni vámmentesen Angliából Magyarországra? 2019 jan 1-től változnak ugye a szabályok, és nem akarom, hogy megvágjanak, hogy viszem be a kiváló minőségű árut.

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod te mit kérdeztél?

Angolból akarsz ide hozni cigit?

2018. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi változik január 1-től?
2018. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Egy asperger szindrómás kiközösített autista jobban el tudja magyarázni a dolgokat, mint ez a kérdező, és még is az autistákat nézik bolondoknak :D

Hajóval, vagy repülővel viszed át az árút egyébként?

Nevetek😂

2018. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
repülővel miért mit gondoltál? cepellinel? nem kereskedni akarók vele, ott a balkánon amúgyse telne senkinek ilyen minőségi cuccra, csak magamnak kell, amíg odahaza vagyók, ne keljen szívni azt a selejt ukrán vegán mézezett agyagot szívni
2018. dec. 28. 17:58
 5/6 anonim válasza:
Minden dohány selejt, csak tönkreteszed magad vele, kezdj el edzeni mint a többi normális ember, 50-60 évesen szenvedsz a kilókkal, elhízol, vérrögöd lesz, elmeszesednek az ereid (szívkoszorú), az embernek kell a mozgás. Cigire meg meg se próbálj edzeni, mert előbb fáradsz ki, és még elegendő vér se jut az ereidbe, összeszűkülnek stb. Futásnál is már 5 perc alatt kifáradsz. Nincs értelme. Nem lesz átalakulás így. 5 éve edzek rendszeresen, nem akartam hogy nagy koromra piszkáljanak. És elértem amit akartam. Emellett tudok dolgozni. Ha meg a cigi mellett zsíros kajákat eszel, az csak még jobban árt.
2018. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem 1 csikótt nyugodtan bevihetsz, de várjj, minek mész egyáltalán abba a balkání órszágba? anglíába ugye azért a haví netó 700 ezer forint bárkínek megvan, pláne ha néha síkaszt egy kicsítt... ó azaz csak üggyeskeddés, ahogy mífelénkk hivják. De komojan salgótarjánba 90 volt a netóm itmeg 750, van külömség
2018. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!