Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit érdemes megnézni a Bakonyb...

Mit érdemes megnézni a Bakonyban és mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Idén a feleségemmel a Bakonyba szeretnénk nyaralni menni. Szeretnénk felkészülni minden eshetőségre.

Hol érdeme megszállni, milyen a megközelíthetősége a látogatóhelyeknek?

Mit vigyünk magunkkal (pénzen kívül persze)?



2019. jan. 12. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
fájsz
2019. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"fájsz"


Hálás vagyok a hasznos tanácsért. Nagyon örültem.

2019. jan. 12. 23:55
 3/3 aHermann ***** válasza:

Szia!


Azért egy kicsivel több támpontot megadhattál volna. Mi érdekel inkább.


Bár nem helyiek vagyunk, de egy Cuha-völgyi kirándulás már régebb óta tervben van, és mindig arra jutok, hogy érdemes azt csinálni, hogy a völgy egyik végéig elmenni kocsival igazodva a vonathoz, vonattal a másik végére (egyik legszebb vonatszakasz) majd visszatúrázni a kocsihoz.


Szóval kocsi szerintem nem árt, mert gondolom nem azzal akarjátok tölteni a fél napot, hogy vártok a buszra.


Én Zircen v. környékén néznék szállást, mert akkor van helyben néhány dolog. Apátság, arborétum, vonattal Cuha-völgy.

Kocsival el lehet menni Csesznekre, Bakonybélre, Magyarpolányra, stb., illetve össze lehet kötni túrázással: Római fürdő vízesés Bakonynána


Még szállásnál Bakonybélben gondolkoznék.


Én mondjuk kényelmes vagyok, lehet, hogy egy wellness szállótól is kérnék ajánlatot. Délelőtt, napközben kirándulás, délután meg jól esik egy kis fürdés lazítás, pihenés..

(Hotel Szarvaskút), Porva - Szépalma Hotel

2019. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!