Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A kecskeméti repólősnap egy 5...

A kecskeméti repólősnap egy 5 éves gyermeket is leköt? Szeretnénk menni, de csak gyerekkel tudunk menni. Mik a tapasztalatok a korábbiakról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öcsém pont 5 éves és őt biztos hogy leköti, de ő repülős családban nőtt fel és őt eleve érdeklik a repülős dolgok:) Amúgy nem írtad hogy fiú vagy lány de ha fiú akkor szerintem érdekelni fogja, ha nem látott még ilyet akkor meséljetek neki hogy mi micsoda...meg ha lány akkor is, ki tudja, én is lány vagyok és engem is érdekel. (5 éves koromra ugyan nem tudok visszaemlékezni hogy akkor mi volt a helyzet)
2010. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a vadászgépektől félni fog mert nagyon erős hangja van
2010. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmék 1,5évesen vitték a gyereket...állítólag tetszett neki..
2010. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fiúról van szó.

Egyébként lehet tudni a programokat? Mert neten semmit nem találok. Aki volt írja már le, hogy hogyan képzeljük el, hogyan célszerű készülni? Mészkálós, leülős, pléd, kaja.....

2010. jún. 30. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. én már voltam pár éve, ha jól emlékszem inkább mászkáltunk végig, kaját lehetett helyben is kapni, leülős részekre nem emlékszem de biztos hogy volt, ilyesmi mindig szokott lenni.

Repülőnap programról eddig annyi infót találtam hogy még készül...

2010. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze hogy leköti, de hozzatok neki valami fülvédőt mert elégnagy hanghatás éri, főleg ha még nem szokott hozzá (((nem úgy mint én aki a kifutópálya végén lakok szinte::::DD)). De egyébként ha nem a gépek, akor egyéb programok is le fogják kötni Sok gyereket csak a tankokért és egyéb gépekért hoznak el amire felmászhatnak, bele ülhetnek. De vannak ott játékok, stb. A repcsik szerencsére (jobb esetbe:D) a levegőbe repülnek amit az egész rep.tér területéről láthatsz. Szenzációs lesz, gyertek nyugottan!!!!!!
2010. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szuper :D Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat :) Akkor megyünk, és ha nem csak a levegőben lesz látnivaló, akkor tutira elfoglaljuk majd magunkat.

Köszönöm a válaszokat

2010. jún. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!