Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyerekekkel hova menjünk...

Gyerekekkel hova menjünk nyaralni? Kalandparkos, aquaparkos hely érdekelne.

Figyelt kérdés

Eddig Siófokra jártunk, de már unalmas.

Ötletem sincs. Voltatok valahol jó helyen vagy tudtok jó helyeket?

Horgászni is akartunk menni, de a rakacai tündérvölgy már most tele van. Hasonlót pesig nem nagyon találok, de ha ilyet tudtok azt se tartsátok magatokban.


2019. jan. 26. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kehidakustány
2019. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kislődön van egy kalandpark, nagyon jó szerintem.
2019. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zalakaros, Hajdúszoboszló
2019. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aHermann ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy horgászat szempontjából csak a tavak jönnek-e számításba, de ajánlok holtágakat, és folyókat/patakokat is.


HH Forrás Szeged - közvetelenül a fürdővel összekötve

Hotel Balneum - Tisza-tó - medencék simák, de animáció van nyáron, közel Proszló, Hortobágy

Liget Hotel - Szarvas - Kőrös holtág partján, aquapark jelleg nincs, de vannak medencék, játszórészlegek, animáció - arborétum, hajózás, Mini-Magyarország

Balance Hotel-Lenti- fürdővel összekötve, ahol csúszdák is vannak, játszólabirintus-kisvasút, Őrség, Ausztria - horgászat: Pinka, Sárberki-horgásztó

Mjus Hotel- Körmend- saját aquaparkjellegű wellnessrészleg, játszólehetőségek, animáció horgászat-Rába - tavaly tavasszal tettek fel saját családi nyári ajánlatot

Dunakiliti-Diamant - kint-benti medencék csúszdával, fizetős játszólabirintus- állatsimogató, sok kint játék - horgászat a holtágon.


Mi ezekből eddig a Balance-ban voltunk (jó volt), de a többi is tervben van.

2019. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!