Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csináljunk Budapesten?

Mit csináljunk Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövő hétvégén megyek Budapestre egy vidéki kis faluból. Félre ne értsetek, nem vagyok kis tanyasi ember, van minden, ZARA, Apple, külföldi nyaralás, tehát stílbe tudom vágni magam.

Na de Budapesten még sosem jártam. Azaz már voltam ott, de csak osztálykirándulás keretében. Szóval az a kérdés, hogy mit csináljunk Pesten? Nem szeretem az unalmas dolgokat, színház, múzeum, meg bármi más ami szellemi értékkel rendelkezik, az nálam nem játszik.

Starbucks, Westend már a listán van, de azért 2 nap alatt sokkal többet lehet csinálni. Van H&M-es utalványom, oda is megyünk, majd puccba vágjuk magunkat, keresünk Sephorát... Ja, hogy az itt nincs. Na mindegy is.

Szóóóóval... Any ötlet, hogy mivel tegyük érdekesebbé a hétvégét?


Ja, amúgy azért írtam többes számban, mert a Pesti ismimmel leszek 😍 #lovehersomuch


Válaszaitokat előre is köszi!

Ági, 23



2019. febr. 2. 00:19
 1/10 anonim válasza:
80%

Cicabogaram, szerintem nagyon érdemes lenne elmennetek a városligetbe galambokat etetni. Fontos, hogy csupasz kézzel, mert úgy az igazi ha érzed a galambok tollazatát. Ezután adjatok be egy jó Nyugati aluljárós gyroszt (véletlenül se moss kezet), de fontos, hogy wc közelség legyen megalapozva mert a végén még az utcán fosod összemagad és hajléktalannak néznek aztán mehetsz a bíróságra. Na de ha a minőségi étkezés megvolt, menjetek el a hős utcába fényképezni, városnézni. Látom írtad Apple is van, na ezután a program után azzal többet már nem is kell foglalkoznod. Dupla profit. Aztán beadhattok az Ecseri úti Piacon egy újabb Apple vásárlását illetve egy pár Gucci ruha is belefér a büdzsébe szerintem, pont marad annyi pénz, hogy elmenjetek a Gundellbe 700ft-os napi menüt írni.

Puszi,

Gizike, F/05

2019. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
37%
Bocsánat, Gizike vagyok. Megzavart a házisertésem a fogalmazásban. Azt akartam írni, hogy tudtok a Gundellbe enni. Tényleg bocsika.
2019. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia Gizus!

Köszönöm válaszod, a fotózás igazán jó ötlet! Majd meglátogatjuk a híres épületeket, tök kis photoshoot lesz ☺️

A gyros sajnos az Elvetendő Ötletek Listájára került, hisz nem eszem glutént, tejet, illetve húst.

Esetleg Te is Pesten fogsz tartózkodni? Szívesen taliznánk veled.


U.I.: Érdemes ilyen 4D-s moziba elmenni?


Puszika, Ági

2019. febr. 2. 00:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Mojo, újabban ezt szívjátok??


Üdv! Lőri/23

2019. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, utolsó, de ezt nem értem.

Mellesleg, ha értelmes advice nem hagyja el a szád, inkább állj odébb. Köszönöm, ha megérted.

2019. febr. 2. 00:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem akkor... azt hittem valamit be szívtál? Egy épp elméjű, nem tesz fel ide, ilyen infantilis kérdést, ezzel csak magadat minősítetted, amilyen a kérdés, olyan a jelleme! a kérdésed is eléggé abszurd...
2019. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp menjetek el ánuszfehérítésre, aztán egy fél lityó szilikonolajat zuttyantsatok be a kis szájatokba egy trendy fancy plasztikai hentes bácsival, és lehet nyomatni a kacsacsőrös szelfiket a szupcsyka cigó Westend rommáfosott budijában, ahol az őrült hajléktalan néni szokott magában ordibálni.


Jahh és fontosch hogy a tanyáról a gémeskút mellől természetesen ahogy szoktatok, mosdatlanul gyertek föl a nagyvárosba ahogy kell, az intenzív pállott pumaszagot gyilkold le ízlésesen egy liter fincsyke kis kölnivel, oan lyó kis nőcykés illattal.


Azután lehet menni csináltatni olyan hegyes fancy hereszaggató műkarmokat, aztán vásárolni szép igényes egybefröccsöntött csini kis tatyót, tudod, amelyik olyan, mint egy teleszrt gumycsyzma, és azzal lehet visszamenni a dokihoz méretre szabatni a résedből kilógó leffentyűket, és bebaszcsykázni egy magas profilú 500 köbcentis implikét a csecsykébe, olyan jó lotyósat, ami natúrban is olyan mintha pusáppal fölkúrcsyztad volna a logó tőgyedet a nyakadba.


Este meg jöhet a bulájka, fölpattintani egy újabb ujjnyi vastag réteg sminket és nyomatni a könnyűvérű műleszbi műsort a többi kocsisoros kétpálcás rihonyával a dizsiben, aztán felszedni valami fuxos alacsony homlokú külföldi kant és hazafelé egy sötét sarkon letüdőzni a fullánkját az utolsó cseppig.


GO GIRL!!!!!!

Mindenképp kelletek ide Pestre, nincs itt még épp elég tanulatlan jobbágy a tanyavilágból!

2019. febr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Színház, múzeum = unalom? Biztos ez?


Szerintem adjatok egy esélyt az Átrium műsorán látható interaktív színházi előadásoknak, amiben ti is szereplőkké váltok (pl Szociopoly, Migraction).


Vagy menjetek el egy Recirquel újcirkusz előadásra - nem sztenderd bohócok lovagolnak az oroszlán szájában, ez valami egészen más.


Ha már múzeum, miért ne próbálnátok ki, milyen úgy létezni, hogy mondjuk nem láttok? A Láthatatlan Kiállításon nem csak néma döbbenet létezik, konkrétan jókat lehet röhögni egymáson, ha épp olyan a helyzet.


De ha leszervezitek előre, lehet egy kicsit felfedezősdit is játszani mondjuk egy kezdő barlangásztúrán.


Vagy csatlakozhattok a Hosszúlépés egyik városi sétájához: szinte biztosan találtok nektek tetsző tematikus városnéző programot. Egyszerűen kûrva jók.


Ha pedig elfáradtatok, néhány tetőkocsma nyitva van télen is, átlátszó iglukban lehet vedelni, jó móka az.

2019. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
Menjetek gengelni a krúval a hős utcába,aztán szkippeljétek a bulit de még tékingeljetek pár pikcsört mielőtt a batteri ló!
2019. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Szerintem a Westendben simán el tudtok tölteni egy napot, főleg hogy a környékén van pl. Decathlon is, jó kávézók, fánkozók.


A maradék időre valamilyen élményszerű dolgot javasolnék, persze nem tudom mit szerettek csinálni. Például végigmehettek az Andrássy úton vagy a Váci utcán is. Ez kicsit talán kulturálisan hangzik, viszont tele van luxusmárkák üzleteivel, mint a Gucci.


Aztán van virtuális játékterem, trambulinpark, állatkert... stb. Mi a hobbitok?

2019. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!