Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Zalakarosi fürdőbe hogy...

Zalakarosi fürdőbe hogy készüljek, mit vigyek?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, h ilyen típusú fürdőben soha nem voltam. Voltunk wellnessbe, ahol a szálloda aljában van a fürdő, nyáron szabad vizekre járunk, de azért életemben strandon is voltam már. De így, h megszállunk valahol, és onnan egy nap megyünk a fürdőbe még nem voltam. Ilyen benti fürdőben nem voltam még soha. Hogy készüljek egy 5 éves kislánnyal? Hova lehet tenni a cuccokat? Van öltöző? Értékeket? Telefont? Pénzt? Van e bent büfé? Ki lehet e menni a belépővel és aztán vissza új belépő vásárlása nélkül? Köszönöm. Konkrétan a zalakarosi fürdő érdekelne, de ha más hasonló helyen voltatok, azt is szívesen fogadom, h általában hogy megy. Köszönöm.

2019. márc. 14. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze van minden. :)

Menjetek be az élményfürdő részbe is nagyon jó pofa a gyerekeknek kialakított rész az én kisfiam állatira élvezte :)

Érezzétek jól magatokat!!!

2019. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, az a cél, azért megyünk a fürdőbe konkrétan. 😊
2019. márc. 14. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Van úgy lehetőség kulturált hely, igaz nem akkora szám nekem legalább is. Külön van belépő az élmény fürdőbe, ahol van külön gyerek fürdő és pihenő, jól kialakított, a gyógymedence rész nem tágas nagyon, lent van étterem. Öltöző jól kialakított szekrényes, nagyobb értékeknek van külön értékmegőrző, ha a fürdő szállodájába lesztek akkor bármikor bemehető, amúgy nem.
2019. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden infót, abszolút hasznos. Nem a fürdő szállodájában leszünk.
2019. márc. 14. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!