Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki csinálja a Menetrendek.hu...

Ki csinálja a Menetrendek.hu -t? Hol lehet jelezni hogy egy rakás . Az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Választ nem találtam a honlapon és a google -ban sem.


A válaszokat előre is köszönöm.



#menetrend #menetrendek.hu
2019. márc. 15. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hat pedig ott van az oldalon. Ennyi IQ-val nem csodalom, hogy nem sikerult hasznalni.
2019. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy te fogyatékos vagy, nem azt jelenti hogy rossz az oldal. Érdekes hogy én megtalálok minden infót. Tudod...van az embereknek értelmi szintje. Neked szemmel láthatóan nincsen
2019. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problémád, mert amúgy jó program.
2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Kevesebbet kellene játszani azon a telefonon és többet gondolkdni.
2019. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Vannak bajok a fejedben.
2019. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hibajelentés

A menetrendi keresőrendszer technikai, műszaki

problémáival, működésével kapcsolatos

észrevételek bejelentése:


menetrend@ve.hu


Ott volt alul.

2019. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefox-ot használva nem jelenik meg semmi, és én csak azt használom mind laptopom, mind pedig asztali számítógépen. Letöltöttem egy másik böngészőt és ott már megjelenik minden információ.

Akkor ez okozta ezt a hibát és gondolom a fagyásokat is, habár technikailag nem értem mi indokolja ezt. A véleményt erről a tapasztalat formálta...


Az utolsó válaszolónak köszönöm, hogy értelmes választ volt képes adni, ami segített is. Ment a zöld kéz.

A többi "kedves és értelmes" válaszolót mind lepontoztam, és jobb lenne elgondolkozni azon, hogy vajon miért tehet fel valaki arról kérdést, amit elvileg látnia kellene. Valószínűleg azért, mert számára valami miatt nem látható, nem pedig azért mert vak vagy fogyatékos lenne -.-"


Az ilyen példányok jobban tennék, -hogyha nem releváns dolgot szeretnének idehányni, vagy szimplán csak sértegetni szeretnének- ha csendben maradnak.

Az utolsó válaszolót leszámítva ezt kívánom nektek szeretettel: https://www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw

2019. máj. 21. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"A többi "kedves és értelmes" válaszolót mind lepontoztam"


Jujj, most kisebb adag kenyeret kapok naponta a botba'. :S :D

2019. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!