Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon miért ilyenek...

Magyarországon miért ilyenek a helyek?

Figyelt kérdés
Én már végigjártam egész Budapestet, és egyszerűen nem találtam egy olyan helyet sem, ahova szívesen bementem volna. Ez miért van? Igaz nem sok pénzzel mentem, de azért úgy sem találtam volna. Pedig én szeretem Budapestet, és mégis, nem tudom eggyáltalán megtalálni azt a fix helyet pl, ami a filmekben szokott lenni, hogy van egy főszereplő, és annak a fix helye, ahol zajlik az esemény. Egyszerűen hol ismerkednek meg az emberek? Még ha már ismerik is egymást, akkor hova mennek meginni egy kávét, inni, enni, ami olyan jól sikerülnek a kapcsolatokban??? Segítsetek már hogy hol keressem akkor a jó helyeket? Van valami program, ahol fel vannak sorolva ezek a titkos és jobbnál jobb helyek? Vagy mi? Még ha gazdag lennék, akkor sem tudnék hova menni bulizni, ismerkedni, és ez már komoly baj az életemben, és persze másokéban is. Ez ellen lehetne valamit tenni? Mondjuk pont ez a tipusú ember hiányzik az országban, aki tenne ezekkel kapcsolatban valamit? Nem lenne olyan nehéz felkutatni ezeket a helyeket, amikből érdemes lenne egy frankó helyet kiépíteni. Erre szerintem lenne pénz, hiszen visszahozná ezt a menyiségű pénzmennyiséget. Vagy tévedek? Valami másképp van mint látom? Olyan sokat hallok arról is hogy Budapest lett a legélhetőbb, valamiben a legjobb város, ez vajon miben mutatkozik meg? :)

2019. márc. 27. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
en budapesti vagyok, a budai oldal elheto, a pesti oldalt bombazni kellene, amugy osszesegeben a varos koszos, zsufolt es az emberek idiotak
2019. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok budapesti, de nem is filmekben élek. Nekem van kedvenc helyen a saját városomban, ahova mindig járok. Szerintem minden városban lehet ilyet találni.
2019. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De egyébként Budapesten is van olyan hely, ahova rendszeresen beülök kávézni, ha időben odaérek egy tárgyalás előtt.
2019. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem világos, hogy pontosan milyen helyre is vàgysz, de az az igazság, hogy egy embernek is lehet ezerféle igénye, helyzettől függően.


Egyetemistaként imádtam az Khm...egyszerűbb tömegklubokat, mint a Living Room, a Morrison’s 2 vagy az olyan kisebb egyetemi klubokat mint a Közgáz Pince vagy az Africafé. Aztán később már inkább a beszélgetősebb helyek váltak fontosabbá, lehetőleg szabadtéren, így a Szaft, a Kertem vagy a Kabin lett a kedvenc. De ha épp egy külvárosi estét akarok eltölteni legjobb ivócimborámmal, akkor inkább teszünk egy csepeli túrát. Ha kulinàris élvezetekre vágynék a párommal, akkor konyhát kell választani és úgy eldönteni, hogy Hachapuri, Bamba Marha, a kínai negyed valamely elrejtett helye vagy valami más legyen.

2019. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
88%
Vannak pedig kellemes parkok, kávézók, éttermek.
2019. márc. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!