Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan a legérdemesebb leutazn...

Hogyan a legérdemesebb leutazni Kartalra Budapestről? (Kocsi nélkül)

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kiváncsi, hogy diák-igazolvánnyal(18. életévem még nem töltöttem be), Érvényes Budapest bérlettel hogyan lenne a legérdemesebb leutaznom Kartalba? (

HÉVvel Gödöllőig és onnan távolsági busszal? Az mennyibe kerülne? Gödöllőig az 50%-os az 550 de ha a Budapesti részt leszámítjuk az mennyibe kerülne? vagy Gödöllőn meg sem áll a Volán?

Vagy simán a Stadionoktól távolsági busszal? 1100.- oda vissza...


2010. júl. 4. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, jócskán megkésve válaszolok a kérdésre :D Gondolom már nem aktuális, de én most akkor is válaszolni akarok rá :D


1100 Ft oda-vissza? De jó is volt akkor.. ma már 1700 Ft ugyanez.


Ha van BKV bérleted, akkor szerintem igen, Gödöllői HÉV (Szabadság térig, és ott van szinte mellette a volánbusz pályaudvar, és onnan jár közvetlen kartali busz.


De a HÉV-en is csak Ilonatelepig jó csak a BKV bérlet!


Jó utat! :D


(De azért remélem, sikerült megoldanod 1,5 évvel ezelőtti utazásodat és nem vártál ezidáig :P :)) )

2012. márc. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!