Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hol építenétek nyaralót a...

Ti hol építenétek nyaralót a három közül: Dinnyéshát, Kisköre vagy Abádszalók?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket kérek!

2019. máj. 1. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem eleve az Abádszalóki-medence térsége sem érdekelne, számomra mesterségesebb hatása van, mint az északabbi medencéknek. (Nyilvan az egész egy ember alkotta tó, de valahogy mégis ez a benyomásom.) Persze kérdés, hogy mi a cél, hiszen mondjuk horgászni vagy strandolni ott is tudsz, vízisportoknak pedig kimondottan kedvez, de nekem mondjuk fontosabb lenne csónakázni, elvonulni a nàdasba.


Mindenesetre Dinnyéshát infrastruktúrája nem tűnik túl fejlettnek, a másik kettőből Kisköre lenne a nyerő a megközelíthetősège miatt, de ez ugye erősen függ attól, honnan érkezel.

2019. máj. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban csónak, horgászat, fürdőzés és pihenés a cél. A távolság nem jelentős, nincs sok különbség a három között.
2019. máj. 2. 06:38
 3/3 anonim válasza:
Én Abádszalókot választanám. Dinnyéshát infrastruktúrája valóban nem túl fejlett. Kisköre pedig sajnos lepukkant hely lett. Sokkal szebb jövő várt volna rá, a megépített éttermek és szórakozóhelyek többségéből csak elhagyatott épület és rom maradt. Ez részben Abádszalókra is igaz, de mindig is felkapottabb hely volt, mint Kisköre. Az abádszalóki strandon tudtommal most is felújításokat végeznek, szóval az a hely szerintem még menthető.
2019. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!