Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Örményesen belül hol található...

Örményesen belül hol található pontosan a Kepich-kastély?

Figyelt kérdés
A másik kettő helyét tudom, de erről a harmadikról nem találok se címet, se koordinátát, viszont az előzőek esetében igen. Leírásra sem bukkantam sehol. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni.

2019. máj. 5. 18:09
 1/3 anonim válasza:

Hú, de jó kis feladat volt megtalálni. :) Majdnem 1 órán keresztül kerestem-kutattam, mire megtaláltam. :)


Ez az épület valójában egy "kis kastély", pontosabban egy kúria.


Így néz ki:

[link]


És itt található, Örményes településtől keletre, külterületi részen:

A koordinátái:

47.185046, 20.606039


Menj rá arra, hogy Térkép, utána Műhold és a + jellel nagyíts rá. :)

2019. máj. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos választ!


Volt egy érzésem, hogy ott kell keresni, már csak a Kepik-major elnevezés miatt is, de nem tudtam beazonosítani az épületet felülnézetből.

2019. máj. 28. 08:37
 3/3 anonim válasza:

Nagyon szívesen!

Nekem is a bokrok segítettek a beazonosításban.

A koordináták alapján felülnézetből látszik, hogy a kúria bejáratához vezet két sor bokor.

Ugyanez a bokor sor az egyik képen is látszik a kúria előtt, csak éppen oldalról fényképezve. :)

Valamint az épületen középen és a két szélén is van háromszög alakú timpanon, ez felülről is látszik a kúria tetőszerkezetén.

2019. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!