Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tatán és Várgesztesen milyen...

Tatán és Várgesztesen milyen benti program lehetőség van?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk az osztállyal két napos osztálykirándulásra, de az előrejelzések szerint szakadni fog végig az első. Ráadásul hatalmas szél lesz. A baj az, hogy szinte csak kinti városnézős programunk van..

Tudnátok benti helyeket mondani? Akár egy jó kávézó vagy olcsóbb kajálda, vagy őszintén fogalmamsincs.


Ui.: Azért kérdezem, mert nekem és még másik két lánynak kellett összeállítani a programot. Kérlek ne írjatok rosszat, tudom, hogy hamarabb kellett volna alternatíva után kutatnom, de most ez így alakult.



2019. máj. 5. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A majkpusztai remeteség én vannak fedett részei, pl a templom. Mellett bányászati múzeum működik, de hívjatok fel őket, mert amúgy csak szerdán nyitnának. Tatán is több múzeum működik. A sétahajózás az Öreg-tavon szintén jó program, mivel a hajó zárt. Tatabányán a turulnál látogatóközpont működik. Vértesszőlősön az őskori bemutatóhely szinten esőtől védett. Ha belefér pár plusz kilométer, Komáromban ott a Monostori erőd, Felcsúton meg a kisvasút.
2019. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyuripapa21 válasza:
100%
2019. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el a fürdőbe, az fedett
2019. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányán van fedett fürdő, 5 km Tatától.


Tatán van egy csokizó, de nem túl nagy, viszont nagyon finom forró csokit lehet inni óriási választékból.

2019. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!