Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon olcsó nyaralóhelyeket...

Siófokon olcsó nyaralóhelyeket hol találni?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretnénk elmenni 3napra 2 éjszakára Siófokra kicsit nyaralni, a Petőfi sétány közelébe. A szállás.hu-n már keresgéltem, de vagy nagyon drágák (30 ezer fölé nem szeretnék menni) vagy nincs hely. Üdülési csekkel szeretnék fizetni. Esetleg valaki aki siófoki, vagy ismeri a környéket, nem tudna mondani kellemes helyet, ahol ez a nyaralás megvalósítható? (terveink szerint már jövő héten mennénk) Esetleg ha magánházakat tudnátok ajánlani, az is megfelelni (persze olyat, amiről van tapasztalatotok. (jó lenne, ha ott is elfogadnának üdülésit, de ha nem, akkor 20 ezer forint a max.)
2010. júl. 8. 11:58
 1/4 anonim válasza:

Ilyen kérdést tettem fel én is, és törölték... Te se lepődj meg, ha törölni fogják.


[link]


Ezt nézted már?


20/L

2010. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, remélem találok megfelelőt :)
2010. júl. 8. 12:15
 3/4 anonim válasza:

Nagyon szívesen, ha esetleg találok még valamilyen oldalt, akkor belinkelem, de Te is írd meg, hogy találtatok-e! :D

Jó nyaralást! :)

2010. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a Matróz panzióba sikerült lefoglalnom helyet hétfőtől szerdáig. Ami még tetszett az a Balaton Panzió.
2010. júl. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!