Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

A Velence Korzó strand valóban ingyenes?

Neten nézegettem, de sehol nem találtam ehez kapcsolódó infót, akkor tényleg ingyenes lenne?

jún. 12. 14:05  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 14:13 Privát üzenet
Tényleg ingyenes, viszont árnyék kb 5% egy minimális füves helyen, amúgy a tűző napon a homokban van hely, jó áron lehet venni ott napernyőt, napágyas helyet napi bérlésre.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 12. 15:05 Privát üzenet
Ingyenes. A homokos részen nincs árnyék, előre kitelepített napernyők, nyugágyak vannak. Ennek van díja, anélkül nem tudod használni. Ha csak pár órát vagy a sttandon ( mi csak délutánonként mentünk 2-3 óra hosszát) ahhoz ez nem létszükség. A korzó 2 szélén füves rész van, fákkal. Na nincs olyan sok árnyék, de en a strandra napon aszalódni megyek ;)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 13. 02:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És lehet vinni saját napernyőt és napágyat?

# 4/5Időpont jún. 14. 20:16 Privát üzenet
A Korzó részen (vagyis a homokos részre) nem tudod őket használni. A két szelén a füves részen igen. Szóval vihetsz, de a legszélén tudod csak felallítani. Ahol a kiépített napernyős részek vannak, ott nem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 14. 22:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Velencei Tóba még lehet fürödni vagy már lehült a vize és senkit se látni ott?
A Velencei tónál melyik strandra érdemesebb egy 2 évessel menni? Velence Korzó, Napsugár vagy a Holdfény? Homokos és lassan mélyülő partot szeretnék.
Az Erzsébet programon belül a nagycsaládos üdültetésnél milyen gyakran hirdetnek meg új üdülési helyeket? Az első tónusról sajnos lemaradtunk. Én úgy tudom, hogy több tónusban...
Milyen város Tatabánya? Valóban sok munkalehetőség van?
Velencén a Béke utcai parkolónál mennyibe kerül egy napi parkolójegy személyautóval?
Velence korzón lehet bérelni értékmegőrzőt, illetve fizetős a környékén a parkolás?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!