Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatoni szállás ügyben...

Balatoni szállás ügyben elkelne egy kis mankó?

Figyelt kérdés
Szombaton lemegyünk a gyerekért a Balatonra, és 1 napra kell szállás. Hogy tudok találni "zimmer freit"? Még soha nem mentem 1 napra. Bármely része jó a Balatonnak, de nem tudom hogy kell keresni. A táblákat nézzem a házakon? Vagy hogy?
2010. júl. 8. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol tárt karokkal fogadnak.Zamárdi most mondjuk teljesen megtelt,ott biztosan nem találtok szállást,de bárhol máshol nézhettek.
2010. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

1 éjjelre akarsz apartmant? hát ne reménykedj...de komolyan. sokan nem fogják neked odaadni 1 napra (főleg, hogy egyedül is vagy), inkább megvárják az 1 hétre jövő 4-tagú családokat, ez jobban megéri nekik. ha meg oda is adják, eléggé drága lesz.

inkább próbálj meg az interneten lefoglalni szállást, hátha.

azért sok sikert hozzá!

2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.De mivel olyan kevés a vendég,hogy vadásznak rájuk,ezért tuti,hogy 1 éjszakára is tudsz válogatni.
2010. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsivel nehezebb feladat, mint egy egész hétre, mert valóban sokan inkább várnak, hogy hátha beesik egy egyhetes vendég, de szerintem nem reménytelen. Végigmész az utcákon és ahol látod kiírva, oda becsöngetsz, van-e hely és odaadják-e 1-2 éjre. Max. 1 órán belül találsz olyan szállást, ami árban is megfelel. Érdemes a parttól távolabb keresni, ott könnyebben odaadják rövid időre is.
2010. júl. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!