Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szép, nyugis kiránduló hely...

PiciLizii kérdése:

Szép, nyugis kiránduló hely Magyarországon?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mennénk valahová kicsit kikapcsolódni. Az egyik szempont az, hogy viszonylag kevés ember legyen, ezért a nagyvároskokat ki is zártuk. A másik ami fontos lenne, hogy ne legyen túl drága pl a szállás, mert akkor azzal a lendülettel elmehetnénk már wellnessezni is, de egyikünk sem erre vágyik.2-3 napra gondoltunk.

Valami ötlet?


2019. jún. 17. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Zemplén-hegységben teljes a nyugalom és a szállások árai is barátságosak. Egyedül a közlekedés nehèzkes, szóval inkább túrázásra jó, mint kirándulásra.
2019. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnétek. Ha vízpart, akkor javaslom az Orfűi tó vagy Tisza tó környékét. Más vidékek, de vannak jó programok. Nekem nagy kedvencem az Őrség, gyalogos és kerékpáros kirándulásokhoz és belekóstolhattok a tanyasi életbe. Jó helyek vannak a Bakonyban, Zirc és Csesznek környéke. A Mátra és a Bükk zsúfoltabb. Engem a Zemplén nem ragadott meg. Szerintem kicsit barátságtalan vidék.
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!