Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes elmenni gyerekkel...

Hová érdemes elmenni gyerekkel Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy hatéves fiúról van szó. Járt már Budapesten, de még nagyon kicsi volt, tehát vegyük úgy, hogy még sosem járt ott.


3 napról lenne szó, de az érkezés napjára már van program, a 3. Napon pedig hazautazás, úgyhogy tulajdonképpen 1,5 napot kellene kitölteni, úgy, hogy ugye ne legyen túl fárasztó ebben a nagy melegben.

Már beszéltünk róla, és van is pár dolog, amit szeretne kipróbálni, pl. Metro, hajó, esetleg a sikló. Illetve megtetszett neki a szökőkút a Széll Kálmán téren.

Van ötlet valami tartalmasabb időtöltésre?



2019. jún. 26. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Margitsziget, Budai Vár. Ha fizetős is szóbajöhet, állatkert.
2019. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl. Palatinus strand, ott van egy nagy vízi játszótér. A Margitszigeten van, útközben megnézhetitek a zenélő szökőkutat, 11-kor és délután 4-kor van gyerekzene. Én nem nyúznék egy hatévest városnézéssel ebben a hőségben. A hajózás, állatkert is jó ötlet.
2019. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is úgy gondoltam, hogy városnézés kilőve, egyébként sem érdekli még az ilyesmi.

Jobban érdekli a játszótér, de ebben az időben az is emberkínzás....

2019. jún. 26. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Soroksári Molnár-sziget és a Csepel-sziget közt járó kompot (ez az utolsó megmaradt és üzemelő alsó-kötélvezetésű komp az országban!)imádják a gyerekek. Mindkét parton sétány a kirándulához, kacsák, hattyúk, szárcsák ... etetése, pecázás, a Molnár-szigeten a Tündérkert, a Csepeli oldalon az új nagy játszótér. Van HÉV és vonat soroksáron, a Hősök terén a templom mögött szép szökőkút is van ill. a kitelepítési emlékmű
2020. aug. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!