Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy oldjátok meg ketten a...

Hogy oldjátok meg ketten a strandolást a balatonon pl a párotokkal?

Figyelt kérdés
Idén első alkalommal kettesben megyünk a párommal. De a pénztárca, telefonok, lakáskulcs stb minden nálunk lesz. Hogy tudnánk ketten fürdeni egyszerre? Mindig bennem van a félelem, hogy lopnak stb.
2019. jún. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell takarni törölközővel a strand táskát. Amúgy viccen kívül, mi olyan strandra megyünk, ahol van zárható szekrény. A kulcsot pedig csuklóra szoktam kötni.
2019. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szüleink idejében a lopásgátló törölköző volt a divat, de abban már én sem bízok :D Ahogy az első mondja. Zárható szekrény vagy csak minimál cuccot kell vinni Törcsi meg egy vízhatlan pénztárca :).
2019. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szekrény, akkor egy kis vízálló műanyag tasakba teszem a pénzt és a személyit és a nyakamba akasztom. Minden más marad a szálláson, semmi szükség a strandon a telefonomra vagy a kulcsaimra.
2019. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
40 éve megkértünk egy közelben pihenő népesebb családot, figyeljenek a cuccunkra. Mindig volt egy nagyi unokával, aki nem ment fürödni. De látom ez már senkinek nem jut eszébe.
2019. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
27 év alatt minden nyarat a Balatonon töltöttem és sose loptak el semmit. Mondjuk eleve nem viszünk sok pénzt vagy holmit.
2019. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Épp nemrég olvastam erről egy cikket:

[link]

A négyes pontban írtak elég hasznosak lehetnek, főleg az üres chipses vagy üdítős doboz.


Vagy pedig ugye még az a strand jöhet szóba, ahol van zárható szekrény.

2019. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevés pénzt és egyetlen kulcsot bele lehet tenni a nyakba akaszthatós, műanyag strandpénztartókba is. Henger alakú, le lehet csavarni a tetejét, vízhatlan. Én ezt használom.
2019. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

1. Nem a Balatonra mennék nyaralni

2. Ha mégis odamennék, csak kulcsot és a legeslegszükségeseb pénzt vinném magammal.

2019. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez mindig probléma volt. Szüleimmel anno mindig ott maradt valaki vigyázni a cuccokra. Manapság feleségemmel általában olyan strandra megyünk, ahol van értékmegőrző. Egyszer kipróbáltam a Decathlon kínálatában legvízhatlanabbnak mondott, karra helyezhető tasakot egy darab papírral, hogy megázik-e benne. 150 méter vadabb úszással simán megázott...
2019. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!