Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon rossz időben milyen...

Siófokon rossz időben milyen programokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
pénteken megyünk le a barátommal egy négy napos nyaralásra. Sajnos úgy tűnik eső lesz, lehűlés.. nagyon nem erre számítottunk. Már utánanéztem milyen látnivalók vannak, de alig találtam opciókat. persze egy nagy séta a sétányon benne van a tervben, de ezen kívül nem igazán tudom mit lehetne napközben csinálni. Találtam egy hüllőkiállítást, de úgy tűnik az is megszűnt már. Eléggé csalódott vagyok hogy ilyen lesz az idő, hiszen direkt jó előre lefoglaltam a partközeli szállást, hogy bármikor becsobbanhassunk a vízbe a hőségben..
2019. júl. 10. 13:14
 1/5 subrette ***** válasza:
100%
Kálmán Imre Emlékház, a víztoronyban szoktak lenni kiállítások, ha fürödni akartok, akkor Galerius-fürdő Szabadifürdőn.
2019. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudjátok oldani a közlekedést, menjetek át Tihanyba, nagyon szép... Sétahajózás esetleg.
2019. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jó dolog az északi part igazán! Kiváló borospincék, barlangok, csúcsgasztronómia, értelmes közlekedés a parttól távolabbi csodás települések felé. Szerencsére Siófokról hamar átér a hajó Füredre vagy Tihanyba, így ti is megtapasztalhatjátok mindezt.
2019. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket!:))
2019. júl. 10. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Víztorony, aztán kifújt. Esetleg mozi a plázában.

Van gokart ( [link]

Van a Galerius, de ha rossz az idő, tömve szokott lenni, és kint áll az utcán a sor vége.


Menjetek hajózni, Tihanyba és Füredre is vannak járatok, ott valamivel többet lehet csinálni.

Illetve a hétvégén van Zamárdiban a Red Bull Air Race.

2019. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!