Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Létezik Magyarországon olyan...

Horváth Koppány kérdése:

Létezik Magyarországon olyan busz (távolsági, vagy akár külföldre menő turistabusz), amely az (E73-) M6-M60 autópályán a Szekszárd-Bóly-Pécs (déli) szakaszon VÉGIG közlekedik?

Figyelt kérdés
Tehát az ott található 87 völgyhidat (Szebényi-völgyhíd is!) és a 4 alagutat is érinti? Mindegy lenne nekem, hány átszállás, hová, honnan, és hogyan mennek a buszok (faluba, városba betérve egyik kijárón közben, majd MAX. a következő kijárón vissza a pályára!),csak hogy ezt a részt láthassam valamilyen buszjáratról VÉGIG!

2019. júl. 14. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bátaszéktől Pécsig tuti van, a Kecskemét -- Pécs tàvolsági busz vegig az autópályán megy.


A 138-163 kijáratok között nem tudok belföldi járatról.

2019. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is ahogy néztem, az összes belföldi buszjárat Bátaszék környékén elhagyja az autópályát, a Kecskemét-Pécs járatok is csak Baja és Pécs között mennek a pályán (ami a Szekszárdtól tartó pálya egy része csak!)! Akkor ez van sajnos! :( Kösz a segítséget!
2019. júl. 14. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg telekocsival meg lehetne nézni (Pécs-Bátaszék), bár nem értek annyira a telekocsizáshoz :/ Viszont nem hiszem, hogy nagyon drága lenne.
2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!