Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Városi buszra felszállhatok...

Városi buszra felszállhatok kerékpárral?

Figyelt kérdés
Az énykk oldalán utánanéztem, de ott csak helyközi járatokról esett szó. Elromlott kerékpáromat vinném mesterhez, de nem lakok túl jól frekventált helyen Győrben (Gyárváros széle). 1 óra 10 percet jelez google gyalogosan, de ugy kéne megtennem, hogy csak az első kerék forog, a hátsót meg kézben kell tartanom.
2019. júl. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel kézipoggyásznak túl nagy, kerékpárt meg nem lehet szállítani az ÉNYKK győri helyi járatain tudtommal, így marad a séta. Vagy szerzel fuvart.
2019. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes jobban utána nézni, nekem itt Budapesten volt defektem, az elromlott bringát felengedték a buszra, nem kellett hazagyalogolnom.

Egy bringa egy bármilyen kombi autóba befér, kérj meg valakit, hogy vigye el.

2019. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, természetesen vannak megértő buszsofőrök, valamint pl HÉV-pótlókon és a 65 65A 165 buszokon hivatalosan is lehet bringát szállítani. Nem lehetetlen a mutatvány, de nem is garantált a siker.
2019. júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!