Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hová érdemes egyedűl elutazni...

Hová érdemes egyedűl elutazni év végén, magyarországon belűl?

Figyelt kérdés
Van olyan téli üdülési lehetőség,szálláshely, ahová nem ciki egyedűl elutazni? Karácsonyi időszakra gondoltam,dec.20-tól,év végéig.

2019. nov. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehová nem ciki egyedül utazni! Asszem, az Őrségben volt egy szálloda, aki kifejezetten hirdetett is egy időben "szingli wellness" néven akciókat. :) De sehol ne érezd cikinek, hogy egyedül vagy.

Inkább aszt gondold végig, hogy mit szeretnél csinálni. Várost nézni? Wellnessezni? Túrázni? Ezek alapján válassz, ne az alapján, hogy hol nem kizárólag párok vannak.

2019. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem ciki egyedül utazni. Bár szerintem már lekésted az ünnepi szobafoglalásokat.

De ha nem akkor Eger, Miskolctapolca remek választás lenne.

2019. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Kozármisleny kihagyhatatlan ilyenkor.
2019. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a havat és a természetet, akkor a Mátra vagy a Bükk. Sajnos ott sem 100%, hogy lesz hó, mert sajna Magyarországon gyakoriak télen a hómentes időszakok, de szerintem ott van a legtöbb esély a hóra az országban.
2019. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha wellnessezni szeretnél, akkor Sárvár, Zalakaros, Bükfürdő, ezek a legjobbak.
2019. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!