Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Krakkóba szeretnénk utazni....

Krakkóba szeretnénk utazni. Első sorban olcsó szállás érdekelne?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne.. legjobb szállások, miket érdemes megnezni.. stb..
2020. jan. 25. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Krakkó max. egy nap. Megnézhetitek a várat, főteret. Ha nagyon kirándulni akartok, vannak közel látogatható sóbányák és az auswitzi tábor. Szállást pedig a booking.com-on tudsz nézni. Árakkal, térképpel, értékelésekkel különböző nyelveken.
2020. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Egy hétvégét simán meg lehet tölteni programmal. Hajókázni a Visztulán, Wieliczka, egyéb kirándulások... Vagy csak sétálgatni a városban.. Kazimierz, és más városrészek. Hangulatos.


Booking.com, vagy AirBnB. - szűrd le olcsóság szerint a kínálatot, ha már tudod a fix dátumot.

2020. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem Krakkót, és legtöbbször itt szállok meg:

[link]

Igen, ez besorolás szerint egy hostel, de vannak saját fürdőszobával rendelkező privát szobáik, én még csak ilyenben voltam. Iszonyú közel van a Rynekhez, az ablakból konkrétan látszik a templom :) És még sosem futottam itt bele ordítozó, részegeskedő társaságokba sem, kulturált kis hely.

2020. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!