Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nagyon olcsó szállás Debrecenben?

Nagyon olcsó szállás Debrecenben?

Figyelt kérdés

Szóval vizsgám lesz ott, és közel 150 km-re lakom Debrecentől, szóval esélytelen, hogy kora reggelre beérjek vizsgára, ráadásul nem is egy napot lesz vizsga. Sajnos megszállni nem tudok hol, mert nincs ott sem barátom, és az osztályommal sem vagyok olyan viszonyában, hogy egy-két napot megszàlljak bárkinél is pénzért. Mindenki 50-en felüli férfi, gyerekekkel és feleséggel, szóval ez is kilőve.

Nem nagyon ismerem Debrecent, és autóm sincs, ami hatalmas szívás, szóval a suli környékén kéne valami olcsó szállás, ha megoldható. A suli a Kassai úton van. Keresgéltem szállást, de olyan árakat találtam, hogy a szemem felakadt. Nyilván nem luxus lakosztàlyt szeretnék, mert úgyis csak két napra kell, és csak annyira kéne, hogy fürdeni tudjak, meg egy pár órát aludni. Utána soha többé nem mennék Debrecenbe.

Tudtok valami olcsó helyet?

Csak értelmes válaszokat kérnék!


2020. máj. 19. 20:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez kilőve*

Viszonyban*

2020. máj. 19. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:
5-6 ezerért van több is szállás.hu-n. Vagy mi neked a nagyon olcsó?
2020. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!