Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A lefoglalt szállás - ahol a...

A lefoglalt szállás - ahol a fizetési lehetőségeknél Szép kártyás fizetés is szerepel - előleget kér készpénzben,postai utalással.Én viszont az előleget is Szép kártyával szeretném fizetni a portálon keresztül.Megtagadhatom-e a készpénzes előleget?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
ha keszpenzben kerik az minimum gyanus, nem visszakovetheto. banki atutalas a legbiztonsagosabb
2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért kér előleget, hogy megjelenjél adott időben.

Próbáld megbeszélni, hogy szép kártyával fizeted a végén a teljes összeget, és az elutalt előleget utalják vissza.

2020. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem kér postai úton, kp-ben előleget egyetlen normális szállás sem. Én keresnék másik helyet.

Esetleg ha közzé teszed a szállást, rá lehet nézni. Érdemes pl. a cégnév alapján rákeresni.

2020. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű szállás, milyen portálon foglaltad? Életemben nem hallottam ilyet, hogy készpénzben kérnek előleget.
2020. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
SZÉP kártyával is lehet előleget fizetni, ezt a szállásadó lehet, hogy nem tudja vagy nem akarja tudni.
2020. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!