Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lehet kérni (és meg is adják-e...

Lehet kérni (és meg is adják-e?) árengedményt hosszú szálláson tartózkodás (egy-két hónap) esetén Európában? Például ha két főnek egy három csillagos szoba Portugáliában 20-25 eFt-nyi euró lenne, másfél hónap esetén hajlandóak lemenni 12-15 eFt/éjre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem hogy ahelyett hogy itt a jószándékú válaszadóknak hisztizel meg velük veszekedsz, miért nem kérdezed meg a hotelt? Aztán nekik mondjad hogy vegyék észre hogy megtiszteltetés, hogy te ott laksz...
2020. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tizenegyes, te valamit alaposan durván benéztél. Én SENKIVEL nem veszekedtek! Így határozottan. Csupán kiemeltem szavakat, hogy amikor mindenki azt mondja senkinek nem jó, ha csak pár napig tartózkodik ott a vendég, mosás takarítás egyebek miatt jobb lenne, ha hosszabb ideig ott tartózkodna, akkor furcsa, hogy most azt írjátok mégsem olyan jó ha hosszabb ideig ott tartózkodik...


De hogy lásd én senkivel nem veszekedtem, itt a bizonyíték:


Megfogadom valamely kommentelő ötletét: szétnézek kiadó lakások között. Ha azt írja olcsóbb sokkal, akkor miért ne alapon választom így azt. Kérdés, vannak-e szép kiadó lakások, mint egy (minimum!) három csillagos hotel szobája?

De ezt kideríteni már az én dolgom lesz.

2020. szept. 3. 12:40
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha "három csillagos hotel" szintü szobát keresel, annak az ára sem lesz kevesebb!
2020. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Annyira egyszerű.

Írsz egy emailt a kiválasztott szállodának, és megkérdezed hogy mennyi kedvezményt adnak.

Itt senki nem kommunikál?

2020. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez cheeky offer. Ennyiert inkabb ki sem nyitnak.
2020. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!