Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 1 fő-re való szálláshely...

1 fő-re való szálláshely (akár reggelivel), csendes, nyugodt, hegyvidéki, falusi környezet erdőhöz közel, nem túl drágán?

Figyelt kérdés

30 vagyok, egyedül élek és már hosszú évek óta nem mozdultam ki a városi környezetből. Igazából szeretem nagyon a békés életet, főleg ha azt a természet közelében tudnám eltölteni, mindezt egyedül. (Jól esne kicsit visszavonulni a "társasági életből" pár napra és kikapcsolódni). Gyerekkorom óta nem túráztam erdőben, ezért nem nagyon ismerem azokat a tájakat és szálláshelyeket Magyarországon, ahová érdemes volna ellátogatni. Ez ügyben szeretnék tippeket és tanácsokat kérni.


Nincsenek nagy igényeim, nekem elég ha van egy egyszerű hálószoba ággyal, fürdőszobával, wc-vel és melegvízzel, de az se baj ha csak "közös vizeshelyiség" van, csak legyen minden tiszta, rendezett és kultúrált + plusz külön bónusz a barátságos vendéglátó.


2020. okt. 15. 08:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy minél távolabb esik az adott szálláshely lakott területtől, annál jobb, ill. lehetőség szerint ne egy adott település közepén (amennyiben 1000-nél nagyobb lélekszámú településről van szó) hanem inkább annak szélén vagy inkább annak határában található, annál jobb!


Olyan környezetre volna szükségem, amiben az ember az érzi hogy tényleg "távol van mindentől", csak a természet - erdő, fák, semmi más.

2020. okt. 15. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
szallas.hu
2020. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked ezt a Zempléni-hegységben, remek helyen, közvetlenül az erdő mellett.


[link]

2020. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénzpataki vadászház
2020. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

B Vitál Apartmanház.

Közel van az almamelléki kisvasút, amennyiben szereted az ilyesmit.

Közelben nincs senki, csend, nyugalom, szép tájak - mi jól éreztük magunkat itt.

[link]

2020. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!