Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sürgős segítség kellene!...

Sürgős segítség kellene! Pécsre utaznék pénteken, de nem vagyok beoltva. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az utazást nem tudom elhalasztani, most sikerült nagy nehezen szabadnapokat kérnem, viszont nem vagyok még beoltva. A háziorvosom hétfőn nyit, hogy időpontot adjon oltásra, és azon túl még 8 nap mire megjön a plasztik kártya, én viszont pénteken már utaznék, és 3 napot maradnék ott. Ez így teljesen kivitelezhetetlen? Ismertek Pécsen olyan szállásadókat, ahol nem kérnek védettségi kártyát?

2021. jún. 5. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Utazni nyugodtan utazhatsz, de kereskedelmi szálláshelyre nem mehetsz. Vagy ismerősnél aludhatsz, vagy éjszakára utazz haza, majd másnap vissza.
2021. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Így van, keress ismerőst vagy olyan ismeretlent, aki befogad. Vagy utazz haza aludni.
2021. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Utazni utazhatsz, ha beoltottak akkor az Eeszt telefonos applikáción is felmutathatod a védettségi igazolványt, szerintem az gyorsabban kész mint a plasztik kártya.
2021. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A neten nem tudsz most rögtön időpontot foglalni magadnak oltásra? Miért kell a háziorvosra várnod?
2021. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Az EESZT honlapján már hétfőre foglalhatsz időpontot. Amint beadták és bekerült a kartonodba az oltás ténye (ez jellemzően 1-2 óra), letöltheted az appot, szintén az EESZT honlapján regisztrálsz, az app kijelzi az oltás tényét, ami egyenértékű a védettségi igazolvánnyal. Jelenleg Pfizer, Sinopharm és ha szerencséd van, Sputnik V vakcinák közül választhatsz (a Sputnikból már nem jön több, ha elfogy, akkor végleg elfogyott).
2021. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha hétfőn beoltatod magad, pénteken már szerintem tuti üzemelni fog az applikáció.
2021. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Így van, az app az oltás utáni 1-2 napon már működik.
2021. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Utazz üzleti útra. Biztos van olyan ismerősöd, akinek van valami kis kft.-je.
2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Appal tudsz szállást foglalni, nekem már oltás napján működött.
2021. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
36%
Szerintem menjél tűvel a fenekedben, akkor látják, hogy be vagy oltva. 🤣🤣
2021. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!