Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jelenleg Barcelonában Airbnbze...

Jelenleg Barcelonában Airbnbzek. Bekapcsolhatom a légkondit kérdezés nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap érkeztem barátnőmmel, a vendéglátóval egy lakásba, a nappalit nem használhatjuk, a konyha közös, saját fürdő, saját szoba. Az airbnbn fent volt hogy van légkondi, de az a nappaliba van es nem beszéltünk róla a vendéglátónkkal. Este értünk haza, már valószínűleg alszik. Bekapcsolhatjuk kérdezés nélkül? Nagyon meleg van, nem tudjuk, mit tegyünk
2021. júl. 24. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"a nappalit nem használhatjuk"


"van légkondi, de az a nappaliba van"


Ezért jár szarul az, aki egyszerre olcsójános és képtelen pár héttel előre gondolkodva időben foglalni.

2021. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1#

:))

2021. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzatok, mert a hőségben felpúposodhatnak a májkrémkonzervek...
2021. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Be de akkor a barátnődet be kell dobnod a közösbe. A viccet félretéve, megnézed az airbnb-n mit ír, ha ott van hogy van légkondi nincs a házirendben semmi kikötve pl hogy feláras a használata, akkor benyomhatod.
2021. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve a foglaláskor el kéne olvasni, mint foglaltok le. Nem az utolsó pillanatban kell szállást foglalni, hanem ahogy tudtok. Én amúgy nem megyek úgy soha hogy a házigazdával is ott lakom. Lehet hogy többet kell fizetni, de nekem jobban megéri ez, minthogy egymás nyakán legyünk.
2021. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

senki nem mondta, hogy nem időben foglaltam (a szállást már májusban lefoglaltuk)

végül bekapcsoltuk, és másnap reggel megbeszéltük hogy máskor is használhatjuk ha akarjuk

2021. júl. 30. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!