Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy lehet az hogy egy pocsék...

Hogy lehet az hogy egy pocsék szálláson voltunk, de mégis 9 feletti értékelést kapott a szállás.hu-n és a bookingon is?

Figyelt kérdés

9.6 volt a szállás.hu-n de közben egy borzalom volt.


Fogadtatás: Mit akarnak itt?... ezzel a stílussal jött ki egy házidazda félig hasáig kigombolt inggel és jól leb## hogy miért nem tudunk csengetni.


Parkolás: borzalom az udvarban egymás hegyén hátán állnak az autók ha késő este akarnál elmenni a fél panziót fel kell verni hogy ki tudj állni.


Reggeli: Személyenként 2 szelet sonka 3 szelet szalámi és egy szelet sajt... kevés volt


Szoba: az ágy keskeny és kemény, a wc nem tartályos így a nagyobb széklet csak wc kefe segítségével ment le.


2021. aug. 7. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ár/érték arány nem mindegy..
2021. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Merre volt ez?
2021. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Nagyon sokat vagyok panzióba, ilyen ár kategóriába6... ez messze a legrosszabb

2. Eger

2021. aug. 7. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyfelől egyet értek az egyessel, ha valami fillérbaszó megoldást választottatok akkor ott szerintem egy bizonyos szint alatt/felett (attól függ honnan nézzük) nincs objektív különbség a szar és a szar között. Másfelől, lehet hogy megkérték minden ismerősüket hogy hagyjanak pozitív értékelést (ezt akár fiktív book-olásokkal is meg lehet oldani). Értékeld te is, hadd lássa más, hogy milyen élményed volt.
2021. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Belinkeled? Kíváncsi vagyok.
2021. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az értékrléseket elolvastad foglalás előtt, nem csak az összesített pontszámot nézted, ugye? Sokminden kiderül ott is. Mindenesetre értékeld a valós tapasztalataid szerint, másoknak az segítség lesz.
2021. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az értékelések számát is nézni kell.
2021. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

A te felelősséged, hogy mit választasz. Azért csak-csak megnézted a feltöltött fotókat, csak elolvastad az értékeléseket.

Gondolom rágugliztál a szállásra, és megnézted a tripadvisor fotóit és értékelését is...

2021. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szallasnal, de mas vallalkozasok ertekelesenel latom, hogy az osszes barat, csaladtag szuperlativuszos ertekelessel pontozza fel.
2021. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés értékelésből jött össze az a 9.x, akkor nem csoda, ha nem illeszkedik a valóság és az értékelés. Ahogyan láttunk olyat is màr, hogy változott a tulajdonos, netán egyik szoba jobban felszerelt, a másik kevésbé… Sajnos tökéletes értékelő rendszer nincsen. (És van, hogy forditva sül el a dolog: életem egyik legjobb pizzáját egy 2.8/5 értékelésű, félhomályos helyen ettem, amit azért választottam , mert más nem volt nyitva. Kiderült, hogy a kiszállítás a szűk kapacitás , miközben a kaja és helyben a kiszolgálás zseniális. Ugyanígy előfordul szállásnál is, hogy a szállás szar, de van egy csomó ember, aki a szállás éttermét vagy teszem azt , kalandparkját értékeli nagyra és vagy nem is aludt ott, vagy nem az ágy keménysége volt a fő szempontja. )
2021. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!