Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Romantikus erdei szállásokat...

Romantikus erdei szállásokat ajánalnátok (Miskolctól nagyjából mac. másfél óra távolságra)?

Figyelt kérdés

Sokat nézelődtem a neten, kicsit el is vesztem.

Fontos, hogy szeretnénk OTP szépkártyával fizetni, jó volna, ha max olyan 120 ezerből kijönne mondjuk 2 éjszaka a párommal.


Szeretnénk kicsit elvonulni, de nem volna baj, ha lenne mit nézelődni a környéken, sétálni egy kellemeset az erdőben, esetleg sütögethetnénk a szállásnál.


Tudom, hogy sok találatot kidob a net, nézelődtem is, d evagy túl drága vagy totál az ország másik felébe van, vagy nem sok értelme van szerintem 2 főre kibérelni egy olyan házikót amibe 3-4 szoba is lenne....


Kíváncsi vagyok, hátha írna valaki valami olyat, amit annyira nem hoz ki a google és esetleg jobban megfelelne nekünk.


Köszönöm a segítséget.



2021. aug. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pénzpataki Vadászház jó hely,Répáshuta mellett.

Sehér Sas Panzió Bánkúton,vagy Sebesvíz Panzió Jávorkút mellett is eldugott helyek,jó konyhával nem messzi Miskolctól a Bükkben.Ezeken voltam,jó helyek.

Semmi nagy luxus,de tiszták,jó a kaja,és csend van!

2021. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Noszvaji faházak (ez egy konkrét szállás neve) vagy a Montem Vendégház Mátraszentimrén.


Ha 2 éjszakára jut 120e, akkor ezek beleférnek, mindkettő prémium, 4 csillag plusz körüli színvonal, még ha papíron nem is.

2021. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek külön köszönöm, mert ezeket a net sem dobta fel, meg fogom nézni,hogy milyenek!

Másodiknak is köszönöm a segítséget, habár ezeket sokszor felhozta az internet is!

2021. aug. 19. 08:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem az első válaszoló ajánlatait.

Annyi, hogy igazából olyasmit keresnék, ahol valóban csak 2-en lennénk. 😅

Pl. tetszik Felsőtarkányban a Menedék, csak nem tudom lenne-e értelme kifizetni pont kb 120 ezret 2 estére 2 főnek, mikor 6 embernek is ugyanennyi lenne. Esetleg valami ahhoz hasonló csak kisebbe olyan jó volna.

2021. aug. 19. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Hollóstetői kempingben,vagy Miskolctapolcán,vagy Egerben egy sátorban valóban ketten lehettek.

Nagyon divatba jött a sátorozás,reneszanszát éli ezekben az időkben,mert sokan nem szívesen mennek szállodába,ezzel a közterekbe.

2021. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágáshután a Parázs vendégház. Erdő melletti, szép, igényes, romantikus hely.
2021. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!