Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek mennyire lehet ez...

Szerintetek mennyire lehet ez kamu?

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan oldalt, ahol "pihipakk csomag"ot lehet vásárolni 60.000Ft-ért. 8 szállodában használható fel és 3 nap, 2 éj 2 személyre. Nagyon megörültem, de félek, hogy csalás
2021. szept. 18. 17:58
 1/9 anonim válasza:
86%
Te most itt reklámozod magad?
2021. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, én csak szeretném megvásárolni, de félek, mert nagyon olcsónak tűnik
2021. szept. 18. 18:07
 3/9 anonim válasza:
63%

Nézz utána. Kérdezz meg szállodákat, h tényleg fel lehet e.

De szerintem amúgy kamu. Legalábbis én ilyet még nem láttam.

2021. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Bejegyzett cég, nézz utána, de biztos, hogy nem kamu.

Akkor kell vigyázni, ha nem .hu-s a domain és nincs semmi értékelhető adat megadva a cégről. #1 voltam.

2021. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nézz utána nekünk 4 nap 3 éjszaka reggelivel 2 fenőtt 2 gyerek Amsterdam 56000 volt és nem kamu.Igaz az út odáig kicsit húzós.
2021. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éjszakára 2 főnek a 60ezer forint még csak nem is olcsó. Ennyi alapján nem tűnik kamunak.
2021. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xp ali ***** válasza:
Vannak ilyenek, igen. Mi is kaptunk ilyet ajándékba. De garantálom, hogy jobban jössz ki, ha direktbe a szállodánál foglalsz. Akkor nem nyúlja le a fele pénzt a marketing cég és az összes pénzedrt a szálloda szolgáltatását kapod.
2021. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: megismerkedsz a Google nevezetű oldallal és leellenőrzöd, hogy a szállodáknál közvetlenül illetve más, jól ismert foglaló oldalakon (pl. Booking.com, Szallas.hu) mennyi lenne egy ugyanilyen hosszú tartózkodás.


2 éjszaka 2 főre 60-ért nem irreális, főleg nem ősszel-télen. Hétvégi felár biztos van, a legkisebb hirdetett árú csomagok mindig hétközepi tartózkodásokra válthatóak be.

2021. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, és hacsak nincs érdemi különbség az árakban, előtte írj a szállodának egy emailt hivatkozva az általad talált oldalra, és kérdezd meg, hogy tudnak-e valami kedvezményt/ajándékot adni, ha közvetlenül náluk foglalsz.


Mivel amúgy jutalékot kellene fizetniük a harmadik félnek, így általában felajánlanak valamit helyette, hogy direktben nekik perkálj.

2021. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!