Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hány nappal előtte kell...

Hány nappal előtte kell lefoglalni egy szállodai szobát?

Figyelt kérdés
Még sose vettem ki szállodai szobát, így nem tudom mennyi idővel hamarabb kell lefoglalnom a szállást, a városba látogatásom előtt? Mire érdemes figyelnem? Milyen szállodában érdemes szobát kivenni (túl drága se legyen, de ne legyen koszos se...) És engedjék a recepción, hogy adott esetben tudjak fogadni vendéget is. Segítségeteket előre is köszönöm szépen.

2021. dec. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs recept.

Van olyan szállás, amit egy órával előtte is elég lefoglalni - és vannak olyan felkapott helyek, ahol hónapokkal korábban sincs már szoba bizonyos időszakokra.

2021. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb tudod, hogy mikor fogsz menni egy adott helyre, annál több szálláshely közül válogathatsz, több esélyed van kedvező árút kifogni, vagy éppen aminek az elhelyezkedése kedvező számodra.

De volt már úgy, hogy az adott helyre megérkezve néztem meg a booking.com-on, hogy hol van még szabad szállás és lett. Igaz, drágábban, mint korábban foglalva lett volna, de egy éjszakára kibírtam...

2021. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig olyan volt, hogy az odaúton kíváncsiságból megnéztem, sok üres szoba van-e még az általam lefoglalt szálláson. Volt, 20 euróval olcsóbban, mint amennyiért másfél hónappal korábban foglaltam.

Szóval erre tényleg nincs recept.

2021. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. :)
2021. dec. 9. 22:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!