Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Utazási irodával 3 felnőtt,...

Utazási irodával 3 felnőtt, de két szoba nem 1 szóba pótággyal lehetséges?

Figyelt kérdés
Hárman mennénk egy pár és én külön de nem egy szobában akarnánk lenni, de egyszerűen akármilyen utazási irodát böngészek online mindenhol úgy dobja be , hogy 2 szobás ágy + pótágy
2022. febr. 13. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet menni külön szobába annak aki egyedül van, de az feláras.
2022. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az utazási iroda ügyintézője néma?

Miért nem őt kérdezed?

Közben jusson eszedbe, ezért fizetsz dupla árat :)

2022. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig csak interneten néztem, befogok majd menni, csak szerettem volna véleményt kérni itt is.


Azt tudom, hogy drágább, alapesetben nem is így megyünk nyaralni, horvátba pl. saját magunk elintézzük szállást meg autóval megyünk ki.


De most ha mondjuk Törökországba szeretnénk menni valami hotelbe teljes ellátással azt azért tapasztalat nélkül egyedül összehangolni, repjegyeket, ottani foglalást, transzfer, minden egyéb dolgot nem olyan egyszerű. Legalábbis szerintem, nyilván van aki így csinálja.

2022. febr. 13. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Törökországba úgy kell repülőjegyet venni, hogy megnézed a Pegasus vagy a Turkish oldalán a repjegyeket, majd amelyik tetszik, azt megveszed.

A booking-on tudsz ugyanúgy szállást foglalni, mintha horvátországba mennél.

Transzfer pedig hoppa.com-n tudsz foglalni.

Látod, máris egy rakás pénzt spóroltam neked.

2022. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

összehangolni, repjegyeket, ottani foglalást, transzfer, minden egyéb dolgot nem olyan egyszerű.


A Pegazus honlapját nem találod, vagy a booking.com-ot?

2022. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért nem egyénileg szervezitek meg. Az utazási iroda lehet, hogy nagy tételben olcsóbban kapja a szállodai szobát, de attól téged még ugyanúgy lehúz majd, reptéri illeték meg hasonló kamu díjakkal. Még ha Dél-Afrikába mennél szafarira, akkor megértem, hogy ezt szervezni kell, de Törökország nagy része teljesen európai ebből a szempontból.

De ha nagyobb biztonságot ad, hogy irodával mész, akkor simán lehet úgy is, hogy te külön jelentkezel, ők meg párként, nem is kell tudnia az irodának, hogy ismeritek egymást. Ilyenkor téged összepárosíthat egy azonos nemű másik utassal (az iroda kevés előnye, hogy ilyenkor megoldja, hogy ne kelljen felárat fizetni).

2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!