Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Rómába olcsó szállást tudtok?

Rómába olcsó szállást tudtok?

Figyelt kérdés

4 napra kellene meg nem is repultem tudom a booking a baratom de szeretem a szemelyes tapasztalatokat

danke



2022. márc. 11. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha többen utaztok, szívből ajánlom a Domus Eugeniat. Ez egy lakás, vagyis kb. apartman. 2 hálószoba +nappali+ konyha+ baromi tágas fürdő, két terasszal. Minden szobában klíma, a lakás egyik oldalán szupermarket, a másik oldalán meg egy olyan jó étterem, hogy a legeslegjobb ételeket ott ettük. A boruk külön dicséretes. Egyetlen "hátránya", hogy nem minden szájában van, hanem kb. 10 perces sétára a Colosseumtól. Szerintem ez semmi, de van akinek ha nem néz rá az ablaka, akkor az nem Róma.


Egyébként a szállástualjdonos házaspár nagyon jófej. A pali angolja parádés, de megértettük egymást.

2022. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg a barátod, ott is találod őket: Roma Trasteverina B&B. Egy félig olasz, félig skót srác vezeti, jófej és segítőkész, a szoba korrekt 60€-ért.


A környéken a Trattoria da Enzo kihagyhatatlan, de ha nem foglaltok előre, akkor lehet 1 órás sorbanállással számolni. Ha nyitás előtt beálltok a sorba, akkor talán meg lehet úszni 20-30-cal.

2022. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
St Petet Central Rooms.Kb 10 perc séta a Vatikántól. A szobák amugy picik,viszont a fürdők ahhoz képest elég nagyok.Egy baromi kedves nő chekkoltatott be, angolul nem igazán beszélt de fordítóval mindent meg lehet oldani.xd A falak talán egy ici-picit vékonyak,a folyosóról azért behallatszódott ha valaki megjött de tapasztalataim szerint ez drágább helyeknél sincs máshogy.Tavaly augusztusban voltunk ott,3 éjszakáért 2 főre 50 valahány ezer forintot fizettünk,ezt úgy hogy kb az utazás előtt talán másfél héttel foglaltuk le,szóval őket nagyon tudom ajánlani,ár-érték arányban szerintem teljesen jók.
2022. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!