Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy komolyabb hitelnél az...

Egy komolyabb hitelnél az ingyen pipereholmi mit takar? Mit kell vinnem, amit biztosan nem adnak?

Figyelt kérdés

4 csillagos hotel, USA.

Mit vigyek itthonról, ami nincs a szobában, hogy ne ott kelljen ezek után kajtatnom? Nem ezzel szeretnék ott foglalkozni, de ennél bővebben nincs kifejtve, csak hogy "ingyen pipereholmi".

1-2 képen látszanak kis üvegcsék, de semmi több.

Gondolom tusfürdő, sampon, balzsam.

Aki volt már ilyen helyen: fogkrém, fültisztító lesz-e, vagy inkább vigyek?



2022. márc. 14. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Fölösleges vinni, ha netán nincs valami, ott filléres dolog, bárhol kapható
2022. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Fogkrém, fültisztító, borotva még sehol sem volt.
2022. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Másodpercekig néztem, hogy mi köze a hitelnek a piperecuccokhoz :D


Én vinnék sajátot, nem szeretem amiket ott adnak.

2022. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam a hitelen.

Sampon, tusfürdő, szappan, wc papír. Ezek vannak.

De a többi nincs. Azt neked kell vinni. Vannak kisméretű, utazó tusfürdők, samponok, nem kell nagy flakonokat csomagolni, elég ilyen piciket venni. Szerintem haj balzsam sincs. A sampon meg átlagos. Mivel száraz a hajam vinnék sajátot.

2022. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En csak a szappant hasznalom, mindig viszem a sajatom. Raadasul kicsiben is kaphato sokminden.
2022. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Az usa-ba biztos hogy nem vinnék ilyen súlyokat, bemész az első boltba és veszel.
2022. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BeefEater ***** válasza:
89%

Sampon, balzsam, valami hidratáló krém mindig volt, újabban sokszor kézfertőtlenítő is. Törölköző és fürdőköpeny is van.

Fogkrém, fogkefe, borotva nem szokott lenni. Egy kisboltban tudsz venni (néha szállodán belül is szokott lenni bolt).

2022. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig elképedek amikor ilyen fillérb.szó kérdezőket látok, akik az "ingyen pipereholmin" akarnak spórolni, miközben milliós utazásra mennek az USA-ba.

Állítólag....

:)


Amúgy minden normális utazónak van egy kis neszeszeres táskája, melyben az alap higiéniai dolgai eleve benne vannak.

Ráadásul az USA-ba nem megy fapados járat, hogy esetlegesen spórolni kellene a súllyal.

2022. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló, nem kell szerintem megkérdőjelezni a Kérdezőt:D


Anyámék minden évben 5 csillagos szállodákba foglalnak, all inclusive ellátással, de a reptéren, becheckolás előtt előhalásszák a párizsis szendvicset a hátizsákból, mert "bent már nem eszünk, ott drága".

2022. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Kb erre gondoltam, amiket írtatok.

Pont azért nem fogok ilyesmit cipelni, mert súlykorlát van, és ha picit is túllépem, az már aránytalanul sokba kerül, nem pár ezer ft.

Itthon meg a mérleget nem tudom pontosan lemérni, és egy hosszabb útra inkább ruhát viszek, mint olyasmit, amit ott is adnak.


A nyakamat tettem volna rá, hogy lesz legalább egy nagyokos, aki az anyagi helyzetemet ezdi firtatni. Ne aggódj, telik tusfürdőre! Csak hogy nyugodtan tudj aludni. Fillérbaszónak sem tartom magam, de úgy látom, fogalmad sincs, mi miatt téma ez egy utazónak. Nyilván nem a párszáz forintról szól, meg az út értékéről.

Én is írhatnám, hogy mindig elképedek, hogy magukat értelmes felnőtt embernek tartó emberek hogy lehetnek ennyire mocskosul ostobák és rosszindulatúak. Mindig van egy, aki okosabbnak és többnek hiszi magát mindenkitől, de a kérdést, azt nem képes értelmezni, vagy arra válaszolni.

Ja, és nincs neszesszerem. De nem hiszem, hogy ez teszi a "normális utazót". Régen volt 6-8, ma meg egy sincs, mert utazáshoz sem kell. Fura egy kis szerzet vagy tele, tele rosszindulattal és frusztrációval.

Többieknek köszi mindent, ment a zöld pipa!

2022. márc. 17. 05:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!